|
|
|
|
|
2013- |
06-02 |
|
OK Gipen, del 1 |
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Sprint |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
|
|
156 |
D |
21 |
|
|
10 |
Lisa Wassén |
31,43 |
B |
16 |
Erica Pettersson |
24,48 |
|
412 |
|
|
|
137 |
D |
21 |
|
|
es |
Emelie Svalin |
|
|
16 |
Erica Pettersson |
24,48 |
|
|
|
|
|
49 |
H |
21 |
|
|
2 |
Martin Hogedal |
20,51 |
B |
14 |
Andreas Höye |
20,50 |
|
867 |
|
|
|
58 |
H |
18 |
|
|
fel |
Alfred Jansson |
|
|
8 |
Elias Bäcklund-Ekvall |
21,41 |
|
|
|
|
|
100 |
D |
16 |
|
|
1 |
Olivia Nyman |
15,16 |
B |
7 |
Olivia Nyman |
15,16 |
15,49 |
881 |
|
|
|
59 |
D |
16 |
|
|
5 |
Wilma Jansson |
19,00 |
B |
7 |
Olivia Nyman |
15,16 |
|
375 |
|
|
|
41 |
D |
16 |
|
|
es |
Svea Hagrydh |
|
|
7 |
Olivia Nyman |
15,16 |
|
|
|
|
|
157 |
H |
16 |
|
|
2 |
Viktor Wassén |
13,48 |
B |
6 |
Rasmus Arfwedson |
12,54 |
|
714 |
|
|
|
60 |
D |
10 |
|
|
6 |
Tova Jansson |
23,48 |
J |
6 |
Frida Johansson |
14,44 |
|
143 |
|
|
|
99 |
D |
40 |
|
|
2 |
Jenny Nyman |
23,50 |
B |
7 |
Annika Ivarsson |
23,38 |
|
750 |
|
|
|
62 |
H |
40 |
|
|
10 |
Håkan Jansson |
25,03 |
B |
11 |
Magnus Homann |
16,11 |
|
167 |
|
|
|
155 |
H |
45 |
|
|
13 |
Lars Wassén |
25,07 |
B |
13 |
Ulrik Olsson |
16,14 |
|
71 |
|
|
|
201 |
D |
50 |
|
|
2 |
Eva Berndtsson |
17,56 |
B |
8 |
Laila B Höglund |
14,52 |
|
778 |
|
|
|
34 |
D |
50 |
|
|
3 |
Annette Falck-Larsson |
18,05 |
B |
8 |
Laila B Höglund |
14,52 |
|
667 |
|
|
|
118 |
D |
50 |
|
|
fel |
Britta Sahlin |
|
|
8 |
Laila B Höglund |
14,52 |
|
|
|
|
|
117 |
H |
55 |
|
|
7 |
Conny Sahlin |
28,18 |
B |
10 |
Sten Gustafsson |
19,46 |
|
364 |
|
|
|
108 |
D |
60 |
|
|
4 |
Berith Pettersson |
22,02 |
B |
6 |
Ann-Marie Holmström |
18,45 |
|
429 |
|
|
|
47 |
H |
60 |
|
|
5 |
Lars Hogedal |
16,24 |
B |
11 |
Göran Olsson |
14,24 |
|
583 |
|
|
|
85 |
H |
60 |
|
|
9 |
Göran Larsson |
19,04 |
B |
11 |
Göran Olsson |
14,24 |
|
250 |
|
|
|
103 |
H |
65 |
|
|
11 |
Bror Palgrim |
21,44 |
B |
12 |
Roland Nilsson |
15,21 |
|
154 |
|
|
|
104 |
D |
70 |
|
|
6 |
Gunnel Palgrim |
36,39 |
B |
6 |
Mariann Kjellberg |
23,41 |
|
143 |
|
|
|
159 |
H |
70 |
|
|
10 |
Bo Westerberg |
22,48 |
B |
17 |
Kenneth Ivehag |
15,11 |
|
444 |
|
|
|
9 |
Ö M 0 |
2 |
|
7 |
Camilla Andersson |
19,24 |
|
20 |
Robin Höglund |
11,34 |
|
133 |
|
|
|
176 |
Ö M 0 |
2 |
|
es |
Maria Hagrydh |
|
|
20 |
Robin Höglund |
11,34 |
|
|
|
|
|
97 |
Ö M 0 |
4 |
|
4 |
Patrik Nilsson |
31,36 |
|
12 |
Jesper Sjögren |
22,19 |
|
138 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2013- |
06-02 |
|
OK Gipen, del 2 |
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Sprint |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
|
|
156 |
D |
21 |
|
|
10 |
Lisa Wassén |
18,30 |
B |
15 |
Jennie Runesson |
14,01 |
|
375 |
|
|
|
137 |
D |
21 |
|
|
es |
Emelie Svalin |
|
|
15 |
Jennie Runesson |
14,01 |
|
|
|
|
|
49 |
H |
21 |
|
|
4 |
Martin Hogedal |
13,14 |
B |
14 |
Andreas Höye |
12,49 |
|
733 |
|
|
|
58 |
H |
18 |
|
|
8 |
Alfred Jansson |
26,34 |
|
8 |
Erik Bäcklund-Ekvall |
13,38 |
|
111 |
|
|
|
100 |
D |
16 |
|
|
2 |
Olivia Nyman |
12,21 |
B |
7 |
Elvira Björklund |
12,13 |
|
750 |
|
|
|
59 |
D |
16 |
|
|
6 |
Wilma Jansson |
15,53 |
B |
7 |
Elvira Björklund |
12,13 |
|
250 |
|
|
|
41 |
D |
16 |
|
|
es |
Svea Hagrydh |
|
|
7 |
Elvira Björklund |
12,13 |
|
|
|
|
|
157 |
H |
16 |
|
|
2 |
Viktor Wassén |
10,24 |
B |
6 |
Rasmus Arfwedson |
10,22 |
|
714 |
|
|
|
60 |
D |
10 |
|
|
6 |
Tova Jansson |
23,00 |
J |
6 |
Kristin Herberthson |
8,06 |
|
143 |
|
|
|
99 |
D |
40 |
|
|
1 |
Jenny Nyman |
14,13 |
B |
7 |
Jenny Nyman |
14,13 |
15,41 |
891 |
|
|
|
62 |
H |
40 |
|
|
10 |
Håkan Jansson |
18,14 |
B |
11 |
Erik Aderstedt |
13,13 |
|
167 |
|
|
|
155 |
H |
45 |
|
|
13 |
Lars Wassén |
20,16 |
B |
13 |
Ulrik Olsson |
13,01 |
|
71 |
|
|
|
118 |
D |
50 |
|
|
2 |
Britta Sahlin |
14,12 |
B |
8 |
Laila B Höglund |
12,50 |
|
778 |
|
|
|
201 |
D |
50 |
|
|
3 |
Eva Berndtsson |
15,42 |
B |
8 |
Laila B Höglund |
12,50 |
|
667 |
|
|
|
34 |
D |
50 |
|
|
4 |
Annette Falck-Larsson |
16,44 |
B |
8 |
Laila B Höglund |
12,50 |
|
556 |
|
|
|
117 |
H |
55 |
|
|
8 |
Conny Sahlin |
18,09 |
B |
10 |
Ulf Palmér |
14,02 |
|
273 |
|
|
|
108 |
D |
60 |
|
|
4 |
Berith Pettersson |
20,01 |
B |
6 |
Karin Axelsson |
16,22 |
|
429 |
|
|
|
47 |
H |
60 |
|
|
4 |
Lars Hogedal |
14,44 |
B |
11 |
Göran Olsson |
12,54 |
|
667 |
|
|
|
85 |
H |
60 |
|
|
8 |
Göran Larsson |
15,58 |
B |
11 |
Göran Olsson |
12,54 |
|
333 |
|
|
|
103 |
H |
65 |
|
|
10 |
Bror Palgrim |
16,47 |
B |
12 |
Hans M Carlsson |
13,17 |
|
231 |
|
|
|
104 |
D |
70 |
|
|
5 |
Gunnel Palgrim |
23,18 |
B |
6 |
Britt Rangert |
19,51 |
|
286 |
|
|
|
159 |
H |
70 |
|
|
12 |
Bo Westerberg |
20,55 |
B |
17 |
Lars Ljungberg |
14,43 |
|
333 |
|
|
|
9 |
Ö M 0 |
2 |
|
7 |
Camilla Andersson |
14,27 |
B |
20 |
Robin Höglund |
10,06 |
|
133 |
|
|
|
176 |
Ö M 0 |
2 |
|
es |
Maria Hagrydh |
|
|
20 |
Robin Höglund |
10,06 |
|
|
|
|
|
97 |
Ö M 0 |
4 |
|
3 |
Patrik Nilsson |
18,14 |
|
12 |
Jesper Sjögren |
12,47 |
|
154 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2013- |
06-02 |
|
OK Gipen, totalt |
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Sprint |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ------- Poängpriset : |
N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
|
|
156 |
D |
21 |
|
|
10 |
Lisa Wassén |
50,13 |
|
16 |
Jennie Runesson |
39,08 |
|
|
|
|
|
137 |
D |
21 |
|
|
es |
Emelie Svalin |
|
|
16 |
Jennie Runesson |
39,08 |
|
|
|
|
|
49 |
H |
21 |
|
|
2 |
Martin Hogedal |
34,05 |
|
14 |
Andreas Höye |
33,39 |
|
|
|
|
|
58 |
H |
18 |
|
|
fel |
Alfred Jansson |
|
|
8 |
Elias Bäcklund-Ekvall |
35,26 |
|
|
|
|
|
100 |
D |
16 |
|
|
1 |
Olivia Nyman |
27,37 |
|
7 |
Olivia Nyman |
27,37 |
28,02 |
|
|
|
|
59 |
D |
16 |
|
|
5 |
Wilma Jansson |
34,53 |
|
7 |
Olivia Nyman |
27,37 |
|
|
|
|
|
41 |
D |
16 |
|
|
es |
Svea Hagrydh |
|
|
7 |
Olivia Nyman |
27,37 |
|
|
|
|
|
157 |
H |
16 |
|
|
2 |
Viktor Wassén |
24,12 |
|
6 |
Rasmus Arfwedson |
23,16 |
|
|
|
|
|
60 |
D |
10 |
|
|
6 |
Tova Jansson |
46,48 |
|
6 |
Frida Johansson |
22,57 |
|
|
|
|
|
99 |
D |
40 |
|
|
1 |
Jenny Nyman |
38,03 |
|
7 |
Jenny Nyman |
38,03 |
39,19 |
|
|
|
|
62 |
H |
40 |
|
|
10 |
Håkan Jansson |
43,17 |
|
11 |
Magnus Homann |
29,30 |
|
|
|
|
|
155 |
H |
45 |
|
|
13 |
Lars Wassén |
45,23 |
|
13 |
Ulrik Olsson |
29,15 |
|
|
|
|
|
201 |
D |
50 |
|
|
2 |
Eva Berndtsson |
33,38 |
|
8 |
Laila B Höglund |
27,42 |
|
|
|
|
|
34 |
D |
50 |
|
|
3 |
Annette Falck-Larsson |
34,49 |
|
8 |
Laila B Höglund |
27,42 |
|
|
|
|
|
118 |
D |
50 |
|
|
fel |
Britta Sahlin |
|
|
8 |
Laila B Höglund |
27,42 |
|
|
|
|
|
117 |
H |
55 |
|
|
8 |
Conny Sahlin |
46,27 |
|
10 |
Sten Gustafsson |
33,53 |
|
|
|
|
|
108 |
D |
60 |
|
|
4 |
Berith Pettersson |
42,03 |
|
6 |
Karin Axelsson |
36,31 |
|
|
|
|
|
47 |
H |
60 |
|
|
4 |
Lars Hogedal |
31,08 |
|
11 |
Göran Olsson |
27,18 |
|
|
|
|
|
85 |
H |
60 |
|
|
9 |
Göran Larsson |
35,02 |
|
11 |
Göran Olsson |
27,18 |
|
|
|
|
|
103 |
H |
65 |
|
|
10 |
Bror Palgrim |
38,31 |
|
12 |
Roland Nilsson |
28,38 |
|
|
|
|
|
104 |
D |
70 |
|
|
5 |
Gunnel Palgrim |
59,57 |
|
6 |
Mariann Kjellberg |
44,06 |
|
|
|
|
|
159 |
H |
70 |
|
|
11 |
Bo Westerberg |
43,43 |
|
17 |
Kenneth Ivehag |
32,45 |
|
|
|
|
|
9 |
Ö M 0 |
2 |
|
7 |
Camilla Andersson |
33,51 |
|
20 |
Robin Höglund |
21,40 |
|
|
|
|
|
176 |
Ö M 0 |
2 |
|
es |
Maria Hagrydh |
|
|
20 |
Robin Höglund |
21,40 |
|
|
|
|
|
97 |
Ö M 0 |
4 |
|
4 |
Patrik Nilsson |
49,50 |
|
12 |
Jesper Sjögren |
35,06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2013- |
06-05 |
|
IF Marin Väst |
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Sprint |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
|
|
49 |
H |
21 |
|
|
5 |
Martin Hogedal |
15,00 |
B |
23 |
Johan Strand |
13,59 |
|
792 |
|
|
|
48 |
D |
60 |
|
|
4 |
Gunilla Hogedal |
16,58 |
B |
5 |
Ing-Marie Brander-Strand |
13,27 |
|
333 |
|
|
|
47 |
H |
60 |
|
|
1 |
Lars Hogedal |
14,17 |
B |
6 |
Björn Pettersson |
14,17 |
14,17 |
858 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2013- |
06-08 |
|
OK Klyftamo, del 1 |
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Sprint |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
|
|
137 |
D |
21 |
|
|
6 |
Emelie Svalin |
16,21 |
B |
12 |
Elin Winblad |
14,29 |
|
538 |
|
|
|
14 |
D |
21 |
|
|
12 |
Sandra Axelsson |
21,27 |
B |
12 |
Elin Winblad |
14,29 |
|
77 |
|
|
|
67 |
H |
21 |
|
|
10 |
Tomas Johansson |
19,39 |
B |
11 |
Andreas Höye |
15,17 |
|
167 |
|
|
|
58 |
H |
18 |
|
|
4 |
Alfred Jansson |
26,49 |
|
4 |
Mattias Johansson |
14,37 |
|
200 |
|
|
|
59 |
D |
16 |
|
|
17 |
Wilma Jansson |
17,26 |
B |
20 |
Sanna Fasth |
11,03 |
|
190 |
|
|
|
60 |
D |
10 |
|
|
fel |
Tova Jansson |
|
|
27 |
Cecilia Hector |
14,02 |
|
|
|
|
|
37 |
D |
40 |
|
|
10 |
Sofia Gustafsson |
16,06 |
B |
20 |
Maria Andell |
13,19 |
|
524 |
|
|
|
9 |
D |
40 |
|
|
15 |
Camilla Andersson |
17,42 |
B |
20 |
Maria Andell |
13,19 |
|
286 |
|
|
|
62 |
H |
40 |
|
|
16 |
Håkan Jansson |
20,56 |
B |
22 |
Jens Andertoft |
15,13 |
|
304 |
|
|
|
118 |
D |
50 |
|
|
2 |
Britta Sahlin |
12,15 |
B |
7 |
Maria Skogsberg |
11,07 |
|
750 |
|
|
|
34 |
D |
50 |
|
|
3 |
Annette Falck-Larsson |
12,26 |
B |
7 |
Maria Skogsberg |
11,07 |
|
625 |
|
|
|
82 |
H |
50 |
|
|
fel |
Nils-Olof Larsson |
|
|
17 |
Jörgen Hector |
13,52 |
|
|
|
|
|
117 |
H |
55 |
|
|
2 |
Conny Sahlin |
17,10 |
B |
5 |
Inge Josefsson |
14,05 |
|
667 |
|
|
|
48 |
D |
60 |
|
|
3 |
Gunilla Hogedal |
15,17 |
B |
4 |
Ann-Marie Holmström |
13,28 |
|
400 |
|
|
|
47 |
H |
60 |
|
|
4 |
Lars Hogedal |
16,21 |
B |
11 |
Tomas Olausson |
14,25 |
|
667 |
|
|
|
66 |
D |
65 |
|
|
5 |
Kristina Johansson |
17,08 |
B |
5 |
Britt Forsell Pirozzi |
13,12 |
|
167 |
|
|
|
65 |
H |
65 |
|
|
5 |
Per-Arne Johansson |
19,03 |
B |
7 |
Sören Andersson |
15,42 |
|
375 |
|
|
|
103 |
H |
65 |
|
|
åt |
Bror Palgrim |
|
|
7 |
Sören Andersson |
15,42 |
|
|
|
|
|
104 |
D |
70 |
|
|
4 |
Gunnel Palgrim |
16,49 |
B |
6 |
Ulla Lindhe |
13,34 |
|
429 |
|
|
|
51 |
INSKOL |
|
G |
Gabriel Hogedal |
|
J |
34 |
|
|
|
100 |
|
|
|
50 |
INSKOL |
|
G |
Liam Hogedal |
|
J |
34 |
|
|
|
100 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2013- |
06-08 |
|
OK Klyftamo, del 2 |
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Sprint |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
|
|
137 |
D |
21 |
|
|
6 |
Emelie Svalin |
17,52 |
B |
12 |
Jennie Runesson |
15,32 |
|
538 |
|
|
|
14 |
D |
21 |
|
|
11 |
Sandra Axelsson |
24,12 |
B |
12 |
Jennie Runesson |
15,32 |
|
154 |
|
|
|
67 |
H |
21 |
|
|
10 |
Tomas Johansson |
20,30 |
B |
11 |
Andreas Höye |
16,28 |
|
167 |
|
|
|
58 |
H |
18 |
|
|
fel |
Alfred Jansson |
|
|
4 |
Mattias Johansson |
17,06 |
|
|
|
|
|
59 |
D |
16 |
|
|
15 |
Wilma Jansson |
22,15 |
B |
19 |
Sanna Fasth |
14,06 |
|
250 |
|
|
|
60 |
D |
10 |
|
|
12 |
Tova Jansson |
21,57 |
B |
28 |
Kristina Lindgren |
13,37 |
|
586 |
|
|
|
37 |
D |
40 |
|
|
12 |
Sofia Gustafsson |
18,28 |
B |
20 |
Angelica Brandqvist |
14,34 |
|
429 |
|
|
|
9 |
D |
40 |
|
|
13 |
Camilla Andersson |
18,29 |
B |
20 |
Angelica Brandqvist |
14,34 |
|
381 |
|
|
|
62 |
H |
40 |
|
|
16 |
Håkan Jansson |
23,07 |
B |
23 |
Jens Andertoft |
16,36 |
|
333 |
|
|
|
118 |
D |
50 |
|
|
1 |
Britta Sahlin |
13,52 |
B |
7 |
Britta Sahlin |
13,52 |
14,25 |
881 |
|
|
|
34 |
D |
50 |
|
|
3 |
Annette Falck-Larsson |
15,52 |
B |
7 |
Britta Sahlin |
13,52 |
|
625 |
|
|
|
82 |
H |
50 |
|
|
6 |
Nils-Olof Larsson |
17,10 |
B |
16 |
Jörgen Hector |
14,22 |
|
647 |
|
|
|
117 |
H |
55 |
|
|
2 |
Conny Sahlin |
19,46 |
B |
5 |
Inge Josefsson |
16,58 |
|
667 |
|
|
|
48 |
D |
60 |
|
|
2 |
Gunilla Hogedal |
16,18 |
B |
4 |
Ann-Marie Holmström |
15,06 |
|
600 |
|
|
|
47 |
H |
60 |
|
|
fel |
Lars Hogedal |
|
|
10 |
Tomas Olausson |
16,18 |
|
|
|
|
|
66 |
D |
65 |
|
|
4 |
Kristina Johansson |
23,40 |
B |
5 |
Britt Forsell Pirozzi |
16,39 |
|
333 |
|
|
|
65 |
H |
65 |
|
|
4 |
Per-Arne Johansson |
17,07 |
B |
7 |
Sören Andersson |
14,30 |
|
500 |
|
|
|
103 |
H |
65 |
|
|
åt |
Bror Palgrim |
|
|
7 |
Sören Andersson |
14,30 |
|
|
|
|
|
104 |
D |
70 |
|
|
3 |
Gunnel Palgrim |
16,02 |
B |
6 |
Kerstin Wallenius |
15,03 |
|
571 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2013- |
06-08 |
|
OK Klyftamo, totalt |
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Sprint |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ------- Poängpriset : |
N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
|
|
137 |
D |
21 |
|
|
6 |
Emelie Svalin |
34,13 |
|
12 |
Jennie Runesson |
30,15 |
|
|
|
|
|
14 |
D |
21 |
|
|
11 |
Sandra Axelsson |
45,39 |
|
12 |
Jennie Runesson |
30,15 |
|
|
|
|
|
67 |
H |
21 |
|
|
10 |
Tomas Johansson |
40,09 |
|
11 |
Andreas Höye |
31,45 |
|
|
|
|
|
59 |
D |
16 |
|
|
15 |
Wilma Jansson |
39,41 |
|
20 |
Sanna Fasth |
25,09 |
|
|
|
|
|
37 |
D |
40 |
|
|
11 |
Sofia Gustafsson |
34,34 |
|
20 |
Maria Andell |
27,57 |
|
|
|
|
|
9 |
D |
40 |
|
|
14 |
Camilla Andersson |
36,11 |
|
20 |
Maria Andell |
27,57 |
|
|
|
|
|
62 |
H |
40 |
|
|
15 |
Håkan Jansson |
44,03 |
|
23 |
Jens Andertoft |
31,49 |
|
|
|
|
|
118 |
D |
50 |
|
|
2 |
Britta Sahlin |
26,07 |
|
7 |
Maria Skogsberg |
25,32 |
|
|
|
|
|
34 |
D |
50 |
|
|
3 |
Annette Falck-Larsson |
28,18 |
|
7 |
Maria Skogsberg |
25,32 |
|
|
|
|
|
117 |
H |
55 |
|
|
2 |
Conny Sahlin |
36,56 |
|
5 |
Inge Josefsson |
31,03 |
|
|
|
|
|
48 |
D |
60 |
|
|
2 |
Gunilla Hogedal |
31,35 |
|
4 |
Ann-Marie Holmström |
28,34 |
|
|
|
|
|
66 |
D |
65 |
|
|
4 |
Kristina Johansson |
40,48 |
|
5 |
Britt Forsell Pirozzi |
29,51 |
|
|
|
|
|
65 |
H |
65 |
|
|
4 |
Per-Arne Johansson |
36,10 |
|
7 |
Sören Andersson |
30,12 |
|
|
|
|
|
104 |
D |
70 |
|
|
3 |
Gunnel Palgrim |
32,51 |
|
6 |
Ulla Lindhe |
29,33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2013- |
06-08 |
|
Unionsmatchen |
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tävlingstyp : |
DM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tävlingsform : |
Lång |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal anmälda : |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
|
|
24 |
D |
16 |
|
|
26 |
Line Cederberg |
60,09 |
S |
47 |
Tilla Farnes Hennum |
40,20 |
|
609 |
|
|
|
157 |
H |
16 |
|
|
14 |
Viktor Wassén |
49,06 |
G |
46 |
Samuel Plumppu |
39,06 |
|
819 |
|
|
|
101 |
H |
14 |
|
|
15 |
Gustav Nyman |
50,26 |
S |
43 |
Jørgen Baklid |
39,58 |
|
782 |
|
|
|
99 |
Ö M 0 |
13 |
|
2 |
Jenny Nyman |
39,14 |
B |
18 |
Lars-Inge Arnevik |
35,38 |
|
179 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2013- |
06-09 |
|
Sommarlandssprinten |
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Sprint |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
|
|
138 |
D |
14 |
|
|
26 |
Fanny Svalin |
18,30 |
B |
77 |
Elvira Danielsson |
13,40 |
|
667 |
|
|
|
181 |
D |
14 |
|
|
65 |
Amanda Nyman |
28,19 |
J |
77 |
Elvira Danielsson |
13,40 |
|
167 |
|
|
|
188 |
D |
14 |
|
|
es |
Tilda Kartengren |
|
|
77 |
Elvira Danielsson |
13,40 |
|
|
|
|
|
72 |
H |
14 |
|
|
19 |
Linus Jonasson |
22,29 |
B |
63 |
Adam Löfström |
15,26 |
|
703 |
|
|
|
139 |
D |
11 |
|
|
31 |
Alice Svalin |
18,09 |
B |
63 |
Johanna Fransson |
12,02 |
|
516 |
|
|
|
60 |
D |
10 |
|
|
39 |
Tova Jansson |
14,59 |
J |
113 |
Evelina Svensson Finndahl |
8,51 |
|
658 |
|
|
|
1 |
H |
10 |
|
|
34 |
David Almén |
13,19 |
J |
96 |
Arvid Björk |
7,14 |
|
649 |
|
|
|
140 |
H |
35 |
|
|
9 |
Patrik Svalin |
20,50 |
B |
21 |
Lars Jonhed |
17,01 |
|
591 |
|
|
|
26 |
D |
40 |
|
|
4 |
Martina Dahlström |
18,16 |
B |
63 |
Linda Take |
14,55 |
|
938 |
|
|
|
37 |
D |
40 |
|
|
36 |
Sofia Gustafsson |
24,58 |
|
63 |
Linda Take |
14,55 |
|
438 |
|
|
|
62 |
H |
40 |
|
|
33 |
Håkan Jansson |
21,37 |
B |
68 |
Markus Olin |
15,01 |
|
522 |
|
|
|
7 |
D |
45 |
|
|
es |
Jessica Andersson |
|
|
44 |
Anette Granstedt |
14,35 |
|
|
|
|
|
48 |
D |
60 |
|
|
1 |
Gunilla Hogedal |
16,30 |
B |
2 |
Gunilla Hogedal |
16,30 |
18,35 |
688 |
|
|
|
47 |
H |
60 |
|
|
2 |
Lars Hogedal |
12,07 |
B |
7 |
Tomas Olausson |
11,05 |
|
750 |
|
|
|
66 |
D |
65 |
|
|
1 |
Kristina Johansson |
21,35 |
B |
4 |
Kristina Johansson |
21,35 |
24,32 |
830 |
|
|
|
65 |
H |
65 |
|
|
3 |
Per-Arne Johansson |
14,06 |
B |
12 |
Weine Fredriksson |
12,06 |
|
769 |
|
|
|
184 |
INSKOL |
|
G |
Tuva Almén |
|
J |
179 |
|
|
|
100 |
|
|
|
51 |
INSKOL |
|
G |
Gabriel Hogedal |
|
J |
179 |
|
|
|
100 |
|
|
|
50 |
INSKOL |
|
G |
Liam Hogedal |
|
J |
179 |
|
|
|
100 |
|
|
|
142 |
INSKOL |
|
es |
Siri Svalin |
|
|
179 |
|
|
|
|
|
|
|
202 |
Ö M 0 |
|
|
G |
Jonas Hogedal |
|
|
255 |
|
|
|
|
|
|
|
203 |
Ö M 0 |
|
|
G |
Tomas Jonasson |
|
|
255 |
|
|
|
|
|
|
|
141 |
Ö M 0 |
|
|
G |
Tove Svalin |
|
|
255 |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
Ö M 0 |
|
|
G |
Jonas Gustafsson |
|
|
255 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Ö M 0 |
5 |
|
66 |
Camilla Andersson |
24,10 |
|
177 |
Patrik Hansson |
15,24 |
|
126 |
|
|
|
3 |
Ö M 0 |
5 |
|
81 |
Anton Almén |
25,42 |
|
177 |
Patrik Hansson |
15,24 |
|
109 |
|
|
|
155 |
Ö M 0 |
5 |
|
105 |
Lars Wassén |
27,53 |
|
177 |
Patrik Hansson |
15,24 |
|
82 |
|
|
|
11 |
Ö M 0 |
5 |
|
fel |
Tomas Andersson |
|
|
177 |
Patrik Hansson |
15,24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2013- |
06-09 |
|
Sommarlandssprinten |
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Sprint |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ------- Poängpriset : |
N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
|
|
59 |
D |
16 |
X |
|
32 |
Wilma Jansson |
67,51 |
|
38 |
Märta Ransjö-Zander |
25,57 |
|
|
|
|
|
156 |
D |
18 |
X |
|
6 |
Lisa Wassén |
30,25 |
|
20 |
Amanda Blennow |
27,47 |
|
|
|
|
|
8 |
D |
18 |
X |
|
es |
Emelie Andersson |
|
|
20 |
Amanda Blennow |
27,47 |
|
|
|
|
|
137 |
D |
21 |
X |
|
10 |
Emelie Svalin |
32,09 |
|
52 |
Lovisa Hansson |
24,41 |
|
|
|
|
|
14 |
D |
21 |
X |
|
24 |
Sandra Axelsson |
40,41 |
|
52 |
Lovisa Hansson |
24,41 |
|
|
|
|
|
58 |
H |
18 |
X |
|
15 |
Alfred Jansson |
50,01 |
|
20 |
Martin Olsson |
22,55 |
|
|
|
|
|
49 |
H |
21 |
X |
|
6 |
Martin Hogedal |
24,01 |
|
67 |
Lars Lundström |
18,47 |
|
|
|
|
|
67 |
H |
21 |
X |
|
14 |
Tomas Johansson |
27,31 |
|
67 |
Lars Lundström |
18,47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2013- |
06-16 |
|
Helsingborgs SOK, Etapp 1 |
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Sprint |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
|
|
83 |
H |
21 |
|
|
14 |
Daniel Larsson |
20,12 |
B |
51 |
Jörgen Olsson |
18,49 |
|
731 |
|
|
|
172 |
H |
12 |
|
|
4 |
Jacob Österman |
11,15 |
B |
10 |
Melker Andersson |
9,31 |
|
636 |
|
|
|
170 |
D |
45 |
|
|
5 |
Charlotte Österman |
21,40 |
B |
20 |
Liselotte Falk |
18,55 |
|
762 |
|
|
|
118 |
D |
50 |
|
|
2 |
Britta Sahlin |
17,32 |
B |
24 |
Maritha Henriksson |
17,20 |
|
920 |
|
|
|
34 |
D |
50 |
|
|
5 |
Annette Falck-Larsson |
19,08 |
B |
24 |
Maritha Henriksson |
17,20 |
|
800 |
|
|
|
82 |
H |
50 |
|
|
7 |
Nils-Olof Larsson |
19,53 |
B |
20 |
Göran Månsson |
18,41 |
|
667 |
|
|
|
117 |
H |
55 |
|
|
19 |
Conny Sahlin |
20,15 |
B |
35 |
Kurt Svensson |
16,19 |
|
472 |
|
|
|
85 |
H |
60 |
|
|
13 |
Göran Larsson |
18,29 |
B |
42 |
Stig Gustafsson |
14,28 |
|
698 |
|
|
|
66 |
D |
65 |
|
|
17 |
Kristina Johansson |
29,01 |
|
22 |
Eva Alsin |
18,20 |
|
261 |
|
|
|
65 |
H |
65 |
|
|
38 |
Per-Arne Johansson |
23,36 |
B |
47 |
Roland Nilsson |
15,48 |
|
208 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2013- |
06-17 |
|
Helsingborgs SOK, Etapp 2 |
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Sprint |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
|
|
83 |
H |
21 |
|
|
16 |
Daniel Larsson |
22,59 |
B |
54 |
Mattias Johansson |
19,42 |
|
709 |
|
|
|
172 |
H |
12 |
|
|
5 |
Jacob Österman |
12,31 |
B |
11 |
Melker Andersson |
10,32 |
|
583 |
|
|
|
170 |
D |
45 |
|
|
9 |
Charlotte Österman |
26,40 |
B |
21 |
Eva Pettersson |
23,05 |
|
591 |
|
|
|
118 |
D |
50 |
|
|
2 |
Britta Sahlin |
19,50 |
B |
25 |
Danute Månsson |
17,36 |
|
923 |
|
|
|
34 |
D |
50 |
|
|
3 |
Annette Falck-Larsson |
20,38 |
B |
25 |
Danute Månsson |
17,36 |
|
885 |
|
|
|
82 |
H |
50 |
|
|
9 |
Nils-Olof Larsson |
20,56 |
B |
20 |
Ulf Jungstrand |
16,42 |
|
571 |
|
|
|
117 |
H |
55 |
|
|
19 |
Conny Sahlin |
23,20 |
B |
36 |
Ulf Palmér |
17,18 |
|
486 |
|
|
|
85 |
H |
60 |
|
|
19 |
Göran Larsson |
21,56 |
B |
42 |
Stig Gustafsson |
15,37 |
|
558 |
|
|
|
66 |
D |
65 |
|
|
19 |
Kristina Johansson |
40,38 |
|
22 |
Eva Alsin |
20,01 |
|
174 |
|
|
|
65 |
H |
65 |
|
|
24 |
Per-Arne Johansson |
21,57 |
B |
44 |
Agne Bengtsson |
16,57 |
|
467 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2013- |
06-17 |
|
Helsingborgs SOK, Etapp 3 |
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Sprint |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
|
|
83 |
H |
21 |
|
|
fel |
Daniel Larsson |
|
|
49 |
Jörgen Olsson |
19,05 |
|
|
|
|
|
172 |
H |
12 |
|
|
3 |
Jacob Österman |
11,48 |
B |
10 |
Melker Andersson |
10,33 |
|
727 |
|
|
|
170 |
D |
45 |
|
|
8 |
Charlotte Österman |
22,52 |
B |
21 |
Eva Pettersson |
19,07 |
|
636 |
|
|
|
118 |
D |
50 |
|
|
1 |
Britta Sahlin |
17,07 |
B |
24 |
Britta Sahlin |
17,07 |
18,07 |
971 |
|
|
|
34 |
D |
50 |
|
|
7 |
Annette Falck-Larsson |
19,52 |
B |
24 |
Britta Sahlin |
17,07 |
|
720 |
|
|
|
82 |
H |
50 |
|
|
br |
Nils-Olof Larsson |
|
|
20 |
Mats Brorsson |
17,07 |
|
|
|
|
|
117 |
H |
55 |
|
|
19 |
Conny Sahlin |
22,42 |
B |
34 |
Sten Gustafsson |
15,56 |
|
457 |
|
|
|
85 |
H |
60 |
|
|
12 |
Göran Larsson |
19,42 |
B |
39 |
Hans Huseby |
14,57 |
|
700 |
|
|
|
66 |
D |
65 |
|
|
ig |
Kristina Johansson |
|
|
18 |
Eva Alsin |
18,44 |
|
|
|
|
|
65 |
H |
65 |
|
|
25 |
Per-Arne Johansson |
20,05 |
B |
45 |
Tage Sandberg |
15,54 |
|
457 |
|
|
|
108 |
Ö M 0 |
7 |
|
28 |
Berith Pettersson |
39,31 |
|
31 |
Dan Moberg |
18,12 |
|
25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2013- |
06-18 |
|
Helsingborgs SOK, Etapp 4 |
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Sprint |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
|
|
83 |
H |
21 |
|
|
9 |
Daniel Larsson |
20,46 |
B |
52 |
Niclas Tjernlund |
19,02 |
|
830 |
|
|
|
172 |
H |
12 |
|
|
3 |
Jacob Österman |
16,18 |
B |
9 |
Melker Andersson |
12,15 |
|
700 |
|
|
|
170 |
D |
45 |
|
|
4 |
Charlotte Österman |
24,34 |
B |
21 |
Eva Pettersson |
21,19 |
|
818 |
|
|
|
118 |
D |
50 |
|
|
1 |
Britta Sahlin |
18,41 |
B |
24 |
Britta Sahlin |
18,41 |
18,57 |
964 |
|
|
|
34 |
D |
50 |
|
|
3 |
Annette Falck-Larsson |
20,15 |
B |
24 |
Britta Sahlin |
18,41 |
|
880 |
|
|
|
82 |
H |
50 |
|
|
13 |
Nils-Olof Larsson |
26,18 |
B |
20 |
Stefan Olofsson |
18,27 |
|
381 |
|
|
|
117 |
H |
55 |
|
|
16 |
Conny Sahlin |
21,06 |
B |
32 |
Ulf Palmér |
16,45 |
|
515 |
|
|
|
85 |
H |
60 |
|
|
7 |
Göran Larsson |
19,46 |
B |
42 |
Stig Gustafsson |
16,02 |
|
837 |
|
|
|
66 |
D |
65 |
|
|
15 |
Kristina Johansson |
31,17 |
|
19 |
Eva Alsin |
19,15 |
|
250 |
|
|
|
65 |
H |
65 |
|
|
13 |
Per-Arne Johansson |
21,36 |
B |
44 |
Agne Bengtsson |
17,57 |
|
711 |
|
|
|
108 |
Ö M 0 |
7 |
|
32 |
Berith Pettersson |
56,19 |
|
33 |
Jan Lager |
24,27 |
|
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2013- |
06-18 |
|
Helsingborgs SOK, Totalt |
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Sprint |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ------- Poängpriset : |
N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
|
|
172 |
H |
12 |
|
|
4 |
Jacob Österman |
51,52 |
|
9 |
Melker Andersson |
42,51 |
|
|
|
|
|
170 |
D |
45 |
|
|
5 |
Charlotte Österman |
95,46 |
|
21 |
Eva Pettersson |
84,56 |
|
|
|
|
|
118 |
D |
50 |
|
|
1 |
Britta Sahlin |
73,10 |
|
24 |
Britta Sahlin |
73,10 |
74,44 |
|
|
|
|
34 |
D |
50 |
|
|
3 |
Annette Falck-Larsson |
79,53 |
|
24 |
Britta Sahlin |
73,10 |
|
|
|
|
|
117 |
H |
55 |
|
|
13 |
Conny Sahlin |
87,23 |
|
31 |
Kurt Svensson |
70,55 |
|
|
|
|
|
85 |
H |
60 |
|
|
11 |
Göran Larsson |
79,53 |
|
39 |
Stig Gustafsson |
63,04 |
|
|
|
|
|
65 |
H |
65 |
|
|
22 |
Per-Arne Johansson |
87,14 |
|
44 |
Kalle Johansson |
69,18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2013- |
06-23 |
|
Idrefjällens OK |
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Lång |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
|
|
119 |
H |
21 |
K |
|
6 |
Niclas Sahlin |
73,46 |
S |
9 |
Anton Hallor |
54,39 |
|
320 |
|
|
|
128 |
H |
21 |
K |
|
8 |
Erik Skärberg |
78,15 |
B |
9 |
Anton Hallor |
54,39 |
|
160 |
|
|
|
79 |
D |
45 |
|
|
6 |
Anna Karin Skärberg |
52,09 |
S |
7 |
Yvonne Sjödén |
40,23 |
|
250 |
|
|
|
127 |
H |
45 |
|
|
16 |
Kent Skärberg |
76,38 |
|
16 |
Pontus Jonsson |
42,52 |
|
59 |
|
|
|
118 |
D |
50 |
|
|
1 |
Britta Sahlin |
35,07 |
G |
9 |
Britta Sahlin |
35,07 |
37,05 |
921 |
|
|
|
117 |
H |
55 |
|
|
7 |
Conny Sahlin |
90,03 |
|
7 |
Martin Råman |
47,01 |
|
125 |
|
|
|
103 |
H |
65 |
|
|
7 |
Bror Palgrim |
49,01 |
S |
14 |
Roy Dawson |
39,44 |
|
533 |
|
|
|
104 |
D |
70 |
|
|
3 |
Gunnel Palgrim |
70,50 |
B |
4 |
Lena Leandersson |
46,03 |
|
400 |
|
|
|
129 |
Ö M 0 |
1 |
|
1 |
Elin Skärberg |
32,51 |
B |
1 |
Elin Skärberg |
32,51 |
|
100 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2013- |
06-24 |
|
Idrefjällens OK |
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Sprint |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
|
|
119 |
H |
21 |
|
|
24 |
Niclas Sahlin |
24,00 |
B |
27 |
Måns Sandgren |
16,08 |
|
143 |
|
|
|
128 |
H |
20 |
|
|
4 |
Erik Skärberg |
27,04 |
|
4 |
Erik Sköld |
15,15 |
|
200 |
|
|
|
79 |
D |
45 |
|
|
ig |
Anna Karin Skärberg |
|
|
4 |
Hana Tichovska |
15,43 |
|
|
|
|
|
127 |
H |
45 |
|
|
12 |
Kent Skärberg |
19,12 |
B |
14 |
Pontus Jonsson |
14,12 |
|
200 |
|
|
|
118 |
D |
50 |
|
|
5 |
Britta Sahlin |
17,53 |
B |
9 |
Laila B Höglund |
13,59 |
|
500 |
|
|
|
117 |
H |
55 |
|
|
2 |
Conny Sahlin |
20,39 |
B |
3 |
Arne Eriksson |
16,46 |
|
500 |
|
|
|
103 |
H |
65 |
|
|
12 |
Bror Palgrim |
21,27 |
B |
15 |
Lars Tuvesson |
16,46 |
|
250 |
|
|
|
104 |
D |
70 |
|
|
4 |
Gunnel Palgrim |
21,57 |
B |
4 |
Solveig Dillman |
14,54 |
|
200 |
|
|
|
129 |
Ö M 0 |
1 |
|
12 |
Elin Skärberg |
24,03 |
|
12 |
Irmelie Sjögren |
7,53 |
|
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2013- |
06-25 |
|
Idrefjällens OK 3-dag E1 |
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Lång |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
|
|
128 |
H |
21 |
K |
|
12 |
Erik Skärberg |
90,15 |
S |
16 |
Anton Hallor |
64,18 |
|
235 |
|
|
|
119 |
H |
21 |
K |
|
14 |
Niclas Sahlin |
100,53 |
|
16 |
Anton Hallor |
64,18 |
|
141 |
|
|
|
118 |
D |
50 |
|
|
4 |
Britta Sahlin |
51,52 |
G |
10 |
Laila B Höglund |
47,23 |
|
636 |
|
|
|
34 |
D |
50 |
|
|
ig |
Annette Falck-Larsson |
|
|
10 |
Laila B Höglund |
47,23 |
|
|
|
|
|
82 |
H |
50 |
|
|
ig |
Nils-Olof Larsson |
|
|
17 |
Niklas Löwegren |
47,22 |
|
|
|
|
|
117 |
Ö M 0 |
7 |
|
5 |
Conny Sahlin |
55,12 |
|
24 |
Roland Jansson |
38,26 |
|
160 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2013- |
06-26 |
|
Idrefjällens OK 3-dag E2 |
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Lång |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
|
|
119 |
H |
21 |
K |
|
åt |
Niclas Sahlin |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
H |
21 |
K |
|
åt |
Erik Skärberg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
D |
50 |
|
|
3 |
Britta Sahlin |
32,27 |
S |
10 |
Laila B Höglund |
27,27 |
|
727 |
|
|
|
34 |
D |
50 |
|
|
4 |
Annette Falck-Larsson |
36,47 |
S |
10 |
Laila B Höglund |
27,27 |
|
636 |
|
|
|
82 |
H |
50 |
|
|
ig |
Nils-Olof Larsson |
|
|
17 |
Niklas Löwegren |
31,56 |
|
|
|
|
|
117 |
Ö M 0 |
7 |
|
3 |
Conny Sahlin |
48,23 |
B |
18 |
Tobias Lindgren |
44,46 |
|
168 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2013- |
06-27 |
|
Idrefjällens OK 3-dag E3 |
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Lång |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
|
|
119 |
H |
21 |
K |
|
11 |
Niclas Sahlin |
95,03 |
S |
16 |
Anton Hallor |
74,51 |
|
282 |
|
|
|
128 |
H |
21 |
K |
|
14 |
Erik Skärberg |
100,07 |
S |
16 |
Anton Hallor |
74,51 |
|
141 |
|
|
|
118 |
D |
50 |
|
|
1 |
Britta Sahlin |
54,58 |
G |
8 |
Britta Sahlin |
54,58 |
59,34 |
936 |
|
|
|
34 |
D |
50 |
|
|
es |
Annette Falck-Larsson |
|
|
8 |
Britta Sahlin |
54,58 |
|
|
|
|
|
82 |
H |
50 |
|
|
es |
Nils-Olof Larsson |
|
|
15 |
Mats Jönsson |
56,30 |
|
|
|
|
|
129 |
Ö M 0 |
3 |
|
12 |
Elin Skärberg |
69,53 |
|
25 |
Bengt Widegren |
41,47 |
|
108 |
|
|
|
79 |
Ö M 0 |
3 |
|
13 |
Anna Karin Skärberg |
69,54 |
|
25 |
Bengt Widegren |
41,47 |
|
100 |
|
|
|
117 |
Ö M 0 |
7 |
|
10 |
Conny Sahlin |
55,41 |
|
28 |
Fredrik Peterson |
38,06 |
|
131 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2013- |
06-28 |
|
Malungs OK Skogsmårdarna, E1 |
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
Gallring |
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
E |
N |
|
|
Tävlingsform : |
Medel |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
E |
N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
E |
N |
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
E |
N |
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
E |
N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
E |
N |
|
|
Antal anmälda : |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
|
|
150 |
H |
21 |
|
|
12 |
Jonas Wallin |
49,13 |
|
18 |
Jonas Lundgren |
27,17 |
|
295 |
|
|
|
26 |
D |
40 |
|
|
6 |
Martina Dahlström |
35,47 |
S |
19 |
Annika Sundström |
29,15 |
|
700 |
|
|
|
105 |
H |
45 |
|
|
21 |
Mikael Palgrim |
31,48 |
S |
63 |
Jan Olm |
22,54 |
|
672 |
|
|
|
118 |
D |
50 |
|
|
1 |
Britta Sahlin |
25,19 |
G |
26 |
Britta Sahlin |
25,19 |
27,41 |
987 |
|
|
|
103 |
H |
65 |
|
|
1 |
Bror Palgrim |
28,13 |
G |
31 |
Bror Palgrim |
28,13 |
28,39 |
974 |
|
|
|
104 |
D |
70 |
|
|
5 |
Gunnel Palgrim |
34,09 |
S |
18 |
Ing-Marie Mozélius |
29,38 |
|
737 |
|
|
|
74 |
D |
70 |
|
|
12 |
Gunvor Jonsson |
38,11 |
S |
18 |
Ing-Marie Mozélius |
29,38 |
|
368 |
|
|
|
117 |
Ö M 0 |
7 |
|
14 |
Conny Sahlin |
32,07 |
B |
40 |
Peter Jansson |
24,56 |
|
132 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2013- |
06-29 |
|
Malungs OK Skogsmårdarna, E2 |
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
Gallring |
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
E |
N |
|
|
Tävlingsform : |
Lång |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
E |
N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
E |
N |
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
E |
N |
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
E |
N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
E |
N |
|
|
Antal anmälda : |
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
|
|
150 |
H |
21 |
|
|
5 |
Jonas Wallin |
104,46 |
S |
19 |
Kleo Ketonen |
89,46 |
|
600 |
|
|
|
26 |
D |
40 |
|
|
11 |
Martina Dahlström |
70,31 |
S |
19 |
Lena Karlsson Holmer |
53,31 |
|
450 |
|
|
|
105 |
H |
45 |
|
|
14 |
Mikael Palgrim |
68,17 |
S |
62 |
Jan Olm |
50,47 |
|
778 |
|
|
|
118 |
D |
50 |
|
|
5 |
Britta Sahlin |
52,48 |
S |
27 |
Lotta Ransjö |
46,57 |
|
821 |
|
|
|
103 |
H |
65 |
|
|
21 |
Bror Palgrim |
66,18 |
|
30 |
Kjell Eriksson |
42,25 |
|
323 |
|
|
|
74 |
D |
70 |
|
|
6 |
Gunvor Jonsson |
52,45 |
S |
18 |
Birgitta Johansson |
44,08 |
|
684 |
|
|
|
104 |
D |
70 |
|
|
8 |
Gunnel Palgrim |
55,23 |
S |
18 |
Birgitta Johansson |
44,08 |
|
579 |
|
|
|
117 |
Ö M 0 |
7 |
|
12 |
Conny Sahlin |
46,04 |
B |
62 |
Marie-Louise Kaipe |
38,53 |
|
162 |
|
|
|
119 |
Ö M 0 |
9 |
|
9 |
Niclas Sahlin |
77,24 |
|
23 |
Anders Dalin |
56,01 |
|
125 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2013- |
06-30 |
|
Malungs OK Skogsmårdarna, E3 |
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
Gallring |
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
E |
N |
|
|
Tävlingsform : |
Medel |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
E |
N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
E |
N |
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
E |
N |
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
E |
N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
E |
N |
|
|
Antal anmälda : |
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
|
|
150 |
H |
21 |
|
|
4 |
Jonas Wallin |
37,50 |
G |
18 |
Gjermund Olsen |
35,55 |
|
632 |
|
|
|
26 |
D |
40 |
|
|
8 |
Martina Dahlström |
39,52 |
S |
19 |
Alexandra Svanström |
33,33 |
|
600 |
|
|
|
105 |
H |
45 |
|
|
10 |
Mikael Palgrim |
35,08 |
S |
63 |
Pär Stål |
30,00 |
|
844 |
|
|
|
118 |
D |
50 |
|
|
1 |
Britta Sahlin |
31,11 |
G |
27 |
Britta Sahlin |
31,11 |
32,21 |
977 |
|
|
|
103 |
H |
65 |
|
|
10 |
Bror Palgrim |
42,47 |
S |
26 |
Kjell Eriksson |
32,09 |
|
630 |
|
|
|
104 |
D |
70 |
|
|
7 |
Gunnel Palgrim |
41,49 |
S |
17 |
Birgitta Johansson |
34,13 |
|
611 |
|
|
|
74 |
D |
70 |
|
|
9 |
Gunvor Jonsson |
43,46 |
S |
17 |
Birgitta Johansson |
34,13 |
|
500 |
|
|
|
117 |
Ö M 0 |
7 |
|
28 |
Conny Sahlin |
37,38 |
|
63 |
Agneta Nordholm |
26,27 |
|
113 |
|
|
|
119 |
Ö M 0 |
8 |
|
58 |
Niclas Sahlin |
47,53 |
|
72 |
Rickard Börjesson |
25,26 |
|
41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2013- |
06-30 |
|
Malungs OK Skogsmårdarna, Totalt |
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
Gallring |
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
E |
N |
|
|
Tävlingsform : |
Medel |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
E |
N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
E |
N |
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
E |
N |
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
E |
N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
E |
N |
|
|
Antal anmälda : |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
|
|
150 |
H |
21 |
|
|
5 |
Jonas Wallin |
191,49 |
|
17 |
Kleo Ketonen |
157,09 |
|
|
|
|
|
26 |
D |
40 |
|
|
7 |
Martina Dahlström |
146,10 |
|
19 |
Alexandra Svanström |
118,25 |
|
|
|
|
|
105 |
H |
45 |
|
|
13 |
Mikael Palgrim |
135,13 |
|
59 |
Jan Olm |
104,06 |
|
|
|
|
|
118 |
D |
50 |
|
|
1 |
Britta Sahlin |
109,18 |
|
26 |
Britta Sahlin |
109,18 |
112,09 |
|
|
|
|
103 |
H |
65 |
|
|
8 |
Bror Palgrim |
137,18 |
|
26 |
Carl-Henry Andersson |
105,45 |
|
|
|
|
|
104 |
D |
70 |
|
|
5 |
Gunnel Palgrim |
131,21 |
|
17 |
Birgitta Johansson |
112,43 |
|
|
|
|
|
74 |
D |
70 |
|
|
7 |
Gunvor Jonsson |
134,42 |
|
17 |
Birgitta Johansson |
112,43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2013- |
06-28 |
|
Idefjordens SK, E1 |
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Medel |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
|
|
137 |
D |
21 |
|
|
22 |
Emelie Svalin |
55,21 |
|
32 |
Eva Jurenikova |
35,22 |
|
333 |
|
|
|
14 |
D |
21 |
|
|
br |
Sandra Axelsson |
|
|
32 |
Eva Jurenikova |
35,22 |
|
|
|
|
|
5 |
H |
21 |
|
|
13 |
Tommy Andersson |
36,50 |
S |
39 |
Martin Vister |
31,10 |
|
675 |
|
|
|
46 |
H |
21 |
|
|
16 |
Johan Hellman |
39,07 |
S |
39 |
Martin Vister |
31,10 |
|
600 |
|
|
|
156 |
D |
18 |
|
|
es |
Lisa Wassén |
|
|
4 |
Louise Lundgren |
37,21 |
|
|
|
|
|
24 |
D |
16 |
|
|
3 |
Line Cederberg |
30,32 |
M |
20 |
Marie Olaussen |
28,02 |
|
857 |
|
|
|
157 |
H |
16 |
|
|
6 |
Viktor Wassén |
31,27 |
S |
17 |
Audun Heimdal |
22,38 |
|
667 |
|
|
|
64 |
H |
16 |
|
|
16 |
Arvid Jernstig |
52,52 |
J |
17 |
Audun Heimdal |
22,38 |
|
111 |
|
|
|
138 |
D |
14 |
|
|
10 |
Fanny Svalin |
55,13 |
J |
11 |
Hedda Raadal Bjørlo |
21,18 |
|
167 |
|
|
|
139 |
D |
12 |
|
|
9 |
Alice Svalin |
58,35 |
J |
13 |
Ellen Blennow |
23,12 |
|
357 |
|
|
|
162 |
H |
12 |
|
|
3 |
Viktor Zetterlund |
30,28 |
S |
10 |
Herman Brunborg |
23,16 |
|
727 |
|
|
|
172 |
H |
12 |
|
|
8 |
Jacob Österman |
41,24 |
J |
10 |
Herman Brunborg |
23,16 |
|
273 |
|
|
|
25 |
D |
10 |
|
|
1 |
Matilda Cederberg |
23,41 |
B |
4 |
Matilda Cederberg |
23,41 |
30,20 |
867 |
|
|
|
140 |
H |
35 |
|
|
5 |
Patrik Svalin |
59,23 |
|
8 |
Bjørn Erik Glomsrud |
33,53 |
|
444 |
|
|
|
67 |
H |
35 |
|
|
es |
Tomas Johansson |
|
|
8 |
Bjørn Erik Glomsrud |
33,53 |
|
|
|
|
|
99 |
D |
40 |
|
|
3 |
Jenny Nyman |
36,47 |
G |
9 |
Ellen Kathrine Svendsby |
32,03 |
|
700 |
|
|
|
37 |
D |
40 |
|
|
6 |
Sofia Gustafsson |
58,22 |
|
9 |
Ellen Kathrine Svendsby |
32,03 |
|
400 |
|
|
|
23 |
D |
40 |
|
|
br |
Inger Cederberg |
|
|
9 |
Ellen Kathrine Svendsby |
32,03 |
|
|
|
|
|
21 |
H |
40 |
|
|
7 |
Anders Carlsson |
42,42 |
S |
14 |
Pål Backstrøm |
37,40 |
|
533 |
|
|
|
7 |
D |
45 |
|
|
4 |
Jessica Andersson |
36,41 |
G |
15 |
Marie Olsson |
34,05 |
|
750 |
|
|
|
170 |
D |
45 |
|
|
10 |
Charlotte Österman |
47,15 |
S |
15 |
Marie Olsson |
34,05 |
|
375 |
|
|
|
34 |
D |
50 |
|
|
9 |
Annette Falck-Larsson |
41,30 |
S |
19 |
Anne Line Berglia |
30,09 |
|
550 |
|
|
|
63 |
D |
50 |
|
|
18 |
Gunnel Jernstig |
51,24 |
|
19 |
Anne Line Berglia |
30,09 |
|
100 |
|
|
|
120 |
H |
50 |
|
|
18 |
Torbjörn Salomonsson |
54,30 |
|
20 |
Ole Kjell Langmyren |
29,29 |
|
143 |
|
|
|
48 |
D |
60 |
|
|
4 |
Gunilla Hogedal |
39,58 |
G |
12 |
Maria Nordwall |
36,21 |
|
692 |
|
|
|
108 |
D |
60 |
|
|
ig |
Berith Pettersson |
|
|
12 |
Maria Nordwall |
36,21 |
|
|
|
|
|
47 |
H |
60 |
|
|
9 |
Lars Hogedal |
33,18 |
S |
23 |
Bo Herdersson |
28,39 |
|
625 |
|
|
|
85 |
H |
60 |
|
|
14 |
Göran Larsson |
38,58 |
S |
23 |
Bo Herdersson |
28,39 |
|
417 |
|
|
|
131 |
D |
70 |
|
|
3 |
Birgitta Stenström |
41,02 |
G |
5 |
Britt Rangert |
38,14 |
|
500 |
|
|
|
204 |
INSKOL |
|
G |
Olga Drapella |
22,12 |
J |
13 |
|
|
|
100 |
|
|
|
112 |
U |
|
2 |
|
12 |
Lova Pettersson |
43,38 |
J |
17 |
Rasmus Liljekvist |
19,02 |
|
200 |
|
|
|
155 |
Ö M 0 |
5 |
|
9 |
Lars Wassén |
53,11 |
|
26 |
Arne Arnesen |
38,51 |
|
133 |
|
|
|
192 |
Ö M 0 |
5 |
|
19 |
Tomasz Drapella |
64,15 |
|
26 |
Arne Arnesen |
38,51 |
|
59 |
|
|
|
121 |
Ö M 0 |
5 |
|
24 |
Marita Salomonsson |
81,50 |
|
26 |
Arne Arnesen |
38,51 |
|
22 |
|
|
|
132 |
Ö M 0 |
8 |
|
15 |
Jesper Stenström |
45,18 |
|
36 |
Ola Martnér |
33,02 |
|
119 |
|
|
|
22 |
Ö M 0 |
8 |
|
19 |
Peter Cederberg |
52,30 |
|
36 |
Ola Martnér |
33,02 |
|
97 |
|
|
|
165 |
Ö M 0 |
8 |
|
21 |
Johan Åhlund |
55,28 |
|
36 |
Ola Martnér |
33,02 |
|
86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2013- |
06-29 |
|
Idefjordens SK, E2 |
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Medel |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
|
|
137 |
D |
21 |
|
|
21 |
Emelie Svalin |
40,40 |
S |
31 |
Anna Forsberg |
30,15 |
|
344 |
|
|
|
14 |
D |
21 |
|
|
29 |
Sandra Axelsson |
46,36 |
B |
31 |
Anna Forsberg |
30,15 |
|
94 |
|
|
|
5 |
H |
21 |
|
|
11 |
Tommy Andersson |
34,34 |
S |
39 |
Marcus Millegård |
29,52 |
|
725 |
|
|
|
46 |
H |
21 |
|
|
18 |
Johan Hellman |
37,30 |
S |
39 |
Marcus Millegård |
29,52 |
|
550 |
|
|
|
156 |
D |
18 |
|
|
es |
Lisa Wassén |
|
|
4 |
Josefine Kristiansson |
30,48 |
|
|
|
|
|
24 |
D |
16 |
|
|
4 |
Line Cederberg |
32,09 |
E |
18 |
Dorte Narum |
28,39 |
|
789 |
|
|
|
157 |
H |
16 |
|
|
7 |
Viktor Wassén |
34,46 |
S |
17 |
Håkon Raadal Bjørlo |
25,20 |
|
611 |
|
|
|
64 |
H |
16 |
|
|
17 |
Arvid Jernstig |
57,39 |
J |
17 |
Håkon Raadal Bjørlo |
25,20 |
|
56 |
|
|
|
138 |
D |
14 |
|
|
10 |
Fanny Svalin |
47,49 |
B |
11 |
Anine Lome |
29,55 |
|
167 |
|
|
|
139 |
D |
12 |
|
|
14 |
Alice Svalin |
52,53 |
J |
14 |
Ellen Blennow |
19,46 |
|
67 |
|
|
|
172 |
H |
12 |
|
|
3 |
Jacob Österman |
27,40 |
B |
8 |
Herman Brunborg |
19,54 |
|
667 |
|
|
|
162 |
H |
12 |
|
|
5 |
Viktor Zetterlund |
30,56 |
B |
8 |
Herman Brunborg |
19,54 |
|
444 |
|
|
|
25 |
D |
10 |
|
|
2 |
Matilda Cederberg |
25,31 |
B |
3 |
Olivia Lundstedt |
22,56 |
|
500 |
|
|
|
140 |
H |
35 |
|
|
5 |
Patrik Svalin |
43,50 |
S |
9 |
Bjørn Erik Glomsrud |
31,47 |
|
500 |
|
|
|
67 |
H |
35 |
|
|
br |
Tomas Johansson |
|
|
9 |
Bjørn Erik Glomsrud |
31,47 |
|
|
|
|
|
99 |
D |
40 |
|
|
1 |
Jenny Nyman |
27,28 |
G |
8 |
Jenny Nyman |
27,28 |
27,41 |
892 |
|
|
|
37 |
D |
40 |
|
|
6 |
Sofia Gustafsson |
46,14 |
|
8 |
Jenny Nyman |
27,28 |
|
333 |
|
|
|
23 |
D |
40 |
|
|
es |
Inger Cederberg |
|
|
8 |
Jenny Nyman |
27,28 |
|
|
|
|
|
21 |
H |
40 |
|
|
6 |
Anders Carlsson |
36,45 |
S |
13 |
Jesper Svedberg |
30,59 |
|
571 |
|
|
|
7 |
D |
45 |
|
|
4 |
Jessica Andersson |
37,20 |
S |
13 |
Heli Marjomaa |
31,52 |
|
714 |
|
|
|
170 |
D |
45 |
|
|
es |
Charlotte Österman |
|
|
13 |
Heli Marjomaa |
31,52 |
|
|
|
|
|
34 |
D |
50 |
|
|
5 |
Annette Falck-Larsson |
34,30 |
S |
8 |
Anne Line Berglia |
29,09 |
|
444 |
|
|
|
63 |
D |
50 |
|
|
10 |
Gunnel Jernstig |
37,46 |
S |
18 |
Anne Line Berglia |
29,09 |
|
474 |
|
|
|
120 |
H |
50 |
|
|
18 |
Torbjörn Salomonsson |
57,56 |
|
19 |
Ole Kjell Langmyren |
29,22 |
|
100 |
|
|
|
48 |
D |
60 |
|
|
ig |
Gunilla Hogedal |
|
|
12 |
Unni Strand Karlsen |
31,58 |
|
|
|
|
|
108 |
D |
60 |
|
|
ig |
Berith Pettersson |
|
|
12 |
Unni Strand Karlsen |
31,58 |
|
|
|
|
|
47 |
H |
60 |
|
|
7 |
Lars Hogedal |
36,34 |
S |
24 |
Hans Huseby |
30,01 |
|
720 |
|
|
|
85 |
H |
60 |
|
|
9 |
Göran Larsson |
36,59 |
S |
24 |
Hans Huseby |
30,01 |
|
640 |
|
|
|
131 |
D |
70 |
|
|
2 |
Birgitta Stenström |
43,01 |
G |
5 |
Unni Drage |
42,17 |
|
667 |
|
|
|
50 |
INSKOL |
|
G |
Liam Hogedal |
22,25 |
J |
11 |
|
|
|
100 |
|
|
|
204 |
INSKOL |
|
G |
Olga Drapella |
119,02 |
J |
11 |
|
|
|
100 |
|
|
|
112 |
U |
|
2 |
|
11 |
Lova Pettersson |
43,52 |
J |
17 |
Wilma Furufors |
29,52 |
|
233 |
|
|
|
164 |
Ö M 0 |
5 |
|
4 |
Anders Zetterlund |
35,48 |
B |
26 |
Knut Björkelo |
31,21 |
|
170 |
|
|
|
192 |
Ö M 0 |
5 |
|
13 |
Tomasz Drapella |
45,57 |
|
26 |
Knut Björkelo |
31,21 |
|
104 |
|
|
|
166 |
Ö M 0 |
5 |
|
15 |
Kristina Åhlund |
52,39 |
|
26 |
Knut Björkelo |
31,21 |
|
89 |
|
|
|
155 |
Ö M 0 |
5 |
|
17 |
Lars Wassén |
53,53 |
|
26 |
Knut Björkelo |
31,21 |
|
74 |
|
|
|
36 |
Ö M 0 |
8 |
|
7 |
Jonas Gustafsson |
37,48 |
|
23 |
Magnus Carlstedt |
27,04 |
|
142 |
|
|
|
22 |
Ö M 0 |
8 |
|
9 |
Peter Cederberg |
39,20 |
|
23 |
Magnus Carlstedt |
27,04 |
|
125 |
|
|
|
165 |
Ö M 0 |
8 |
|
11 |
Johan Åhlund |
43,03 |
|
23 |
Magnus Carlstedt |
27,04 |
|
108 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2013- |
06-30 |
|
Idefjordens SK, E3 |
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Lång |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
|
|
25 |
D |
10 |
|
|
2 |
Matilda Cederberg |
21,05 |
B |
4 |
Olivia Lundstedt |
19,16 |
|
600 |
|
|
|
50 |
INSKOL |
|
2 |
Liam Hogedal |
16,08 |
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
112 |
U |
|
2 |
|
7 |
Lova Pettersson |
33,38 |
J |
16 |
Lucas Boström |
24,11 |
|
353 |
|
|
|
141 |
Ö M 0 |
2 |
|
3 |
Tove Svalin |
52,29 |
B |
4 |
Britt-Marie Ekberg |
45,19 |
|
80 |
|
|
|
166 |
Ö M 0 |
4 |
|
2 |
Kristina Åhlund |
47,51 |
B |
3 |
Ane Ramtvedt |
43,27 |
|
100 |
|
|
|
155 |
Ö M 0 |
5 |
|
20 |
Lars Wassén |
68,27 |
|
21 |
Joakim Karlsson |
33,13 |
|
18 |
|
|
|
86 |
Ö M 0 |
8 |
|
9 |
Anders Larsson |
45,11 |
|
27 |
Mats Nordbröden |
32,27 |
|
136 |
|
|
|
165 |
Ö M 0 |
8 |
|
10 |
Johan Åhlund |
45,38 |
|
27 |
Mats Nordbröden |
32,27 |
|
129 |
|
|
|
132 |
Ö M 0 |
9 |
|
3 |
Jesper Stenström |
51,39 |
B |
13 |
Mattias Karlsson |
42,36 |
|
157 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2013- |
06-30 |
|
Idefjordens SK, E3 jakt |
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Lång |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
|
|
137 |
D |
21 |
|
|
15 |
Emelie Svalin |
59,17 |
|
27 |
Anna Forsberg |
47,05 |
|
|
|
|
|
14 |
D |
21 |
|
|
26 |
Sandra Axelsson |
88,31 |
|
27 |
Anna Forsberg |
47,05 |
|
|
|
|
|
46 |
H |
21 |
|
|
6 |
Johan Hellman |
65,00 |
|
32 |
Marcus Millegård |
57,04 |
|
|
|
|
|
5 |
H |
21 |
|
|
12 |
Tommy Andersson |
68,34 |
|
32 |
Marcus Millegård |
57,04 |
|
|
|
|
|
156 |
D |
18 |
|
|
6 |
Lisa Wassén |
49,37 |
|
6 |
Louise Lundgren |
37,51 |
|
|
|
|
|
24 |
D |
16 |
|
|
5 |
Line Cederberg |
41,03 |
|
13 |
Dorte Narum |
34,44 |
|
|
|
|
|
157 |
H |
16 |
|
|
7 |
Viktor Wassén |
38,09 |
|
14 |
Audun Heimdal |
29,02 |
|
|
|
|
|
64 |
H |
16 |
|
|
es |
Arvid Jernstig |
|
|
14 |
Audun Heimdal |
29,02 |
|
|
|
|
|
138 |
D |
14 |
|
|
9 |
Fanny Svalin |
50,20 |
|
10 |
Anine Lome |
27,34 |
|
|
|
|
|
139 |
D |
12 |
|
|
12 |
Alice Svalin |
33,21 |
|
14 |
Alma Wilhelmsson |
18,19 |
|
|
|
|
|
162 |
H |
12 |
|
|
3 |
Viktor Zetterlund |
25,50 |
|
8 |
Herman Brunborg |
20,00 |
|
|
|
|
|
172 |
H |
12 |
|
|
4 |
Jacob Österman |
25,58 |
|
8 |
Herman Brunborg |
20,00 |
|
|
|
|
|
140 |
H |
35 |
|
|
5 |
Patrik Svalin |
77,11 |
|
9 |
Bjørn Erik Glomsrud |
48,59 |
|
|
|
|
|
67 |
H |
35 |
|
|
br |
Tomas Johansson |
|
|
9 |
Bjørn Erik Glomsrud |
48,59 |
|
|
|
|
|
37 |
D |
40 |
|
|
5 |
Sofia Gustafsson |
60,14 |
|
8 |
Ellen Kathrine Svendsby |
35,23 |
|
|
|
|
|
23 |
D |
40 |
|
|
6 |
Inger Cederberg |
67,47 |
|
8 |
Ellen Kathrine Svendsby |
35,23 |
|
|
|
|
|
99 |
D |
40 |
|
|
es |
Jenny Nyman |
|
|
8 |
Ellen Kathrine Svendsby |
35,23 |
|
|
|
|
|
21 |
H |
40 |
|
|
8 |
Anders Carlsson |
56,18 |
|
12 |
Max Tholén |
47,34 |
|
|
|
|
|
7 |
D |
45 |
|
|
5 |
Jessica Andersson |
46,26 |
|
14 |
Marie Olsson |
39,51 |
|
|
|
|
|
170 |
D |
45 |
|
|
10 |
Charlotte Österman |
58,29 |
|
14 |
Marie Olsson |
39,51 |
|
|
|
|
|
63 |
D |
50 |
|
|
6 |
Gunnel Jernstig |
51,31 |
|
16 |
Anne Line Berglia |
39,20 |
|
|
|
|
|
34 |
D |
50 |
|
|
es |
Annette Falck-Larsson |
|
|
16 |
Anne Line Berglia |
39,20 |
|
|
|
|
|
120 |
H |
50 |
|
|
es |
Torbjörn Salomonsson |
|
|
16 |
Colin McIntyre |
40,19 |
|
|
|
|
|
48 |
D |
60 |
|
|
5 |
Gunilla Hogedal |
52,41 |
|
9 |
Eva Tykesson |
42,53 |
|
|
|
|
|
108 |
D |
60 |
|
|
es |
Berith Pettersson |
|
|
9 |
Eva Tykesson |
42,53 |
|
|
|
|
|
47 |
H |
60 |
|
|
5 |
Lars Hogedal |
43,52 |
|
21 |
Bo Herdersson |
36,55 |
|
|
|
|
|
85 |
H |
60 |
|
|
11 |
Göran Larsson |
50,24 |
|
21 |
Bo Herdersson |
36,55 |
|
|
|
|
|
131 |
D |
70 |
|
|
3 |
Birgitta Stenström |
57,45 |
|
4 |
Ann-Britt Björkman |
49,20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|