|
|
|
|
|
2015- |
10-03 |
|
IFK Göteborg |
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Medel |
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
69 |
Ö M 0 |
9 |
|
2 |
Martin Hogedal |
46,12 |
B |
33 |
Joakim Kaminsky |
43,02 |
|
188 |
|
120 |
Ö M 0 |
9 |
|
23 |
Patrik Nilsson |
78,34 |
|
33 |
Joakim Kaminsky |
43,02 |
|
65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2015- |
10-04 |
|
Göteborg-Majorna OK |
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Medel |
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
25 |
H |
21 |
|
|
7 |
Rickard Börjesson |
32,06 |
G |
58 |
Måns Sandgren |
30,29 |
|
881 |
|
119 |
H |
21 |
|
|
15 |
Mattias Nilsson |
33,25 |
G |
58 |
Måns Sandgren |
30,29 |
|
746 |
|
112 |
H |
21 |
|
|
29 |
Tobias Lindell |
37,22 |
S |
58 |
Måns Sandgren |
30,29 |
|
508 |
|
10 |
H |
12 |
|
|
12 |
David Almén |
23,21 |
B |
31 |
Lukas Larsson |
16,24 |
|
625 |
|
140 |
D |
50 |
|
|
3 |
Britta Sahlin |
34,17 |
S |
18 |
Laila B Höglund |
27,05 |
|
842 |
|
9 |
H |
50 |
|
|
20 |
Tomas Andersson |
39,54 |
S |
38 |
Rasmus Ødum |
27,07 |
|
487 |
|
68 |
D |
60 |
|
|
5 |
Gunilla Hogedal |
39,34 |
S |
10 |
Ing-Marie Brander Strand |
28,05 |
|
545 |
|
139 |
H |
60 |
|
|
15 |
Conny Sahlin |
49,24 |
B |
20 |
Lennart Hålsjö |
33,30 |
|
286 |
|
157 |
D |
70 |
|
|
2 |
Birgitta Stenström |
32,12 |
G |
14 |
Gunnel Svensson |
31,42 |
|
867 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2015- |
10-10 |
|
Täby OK |
|
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Lång |
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
70 |
Ö M 0 |
1 |
|
1 |
Liam Hogedal |
12,57 |
B |
131 |
Liam Hogedal |
12,57 |
13,36 |
198 |
|
196 |
Ö M 0 |
5 |
|
45 |
Charlotte Österman |
44,27 |
|
182 |
Makin Algesten |
27,18 |
|
151 |
|
144 |
Ö M 0 |
5 |
|
102 |
Marita Salomonsson |
55,10 |
|
182 |
Makin Algesten |
27,18 |
|
89 |
|
103 |
Ö M 0 |
7 |
|
25 |
Nils-Olof Larsson |
37,18 |
|
152 |
Johan Banck |
23,08 |
|
167 |
|
139 |
Ö M 0 |
7 |
|
33 |
Conny Sahlin |
38,42 |
|
152 |
Johan Banck |
23,08 |
|
157 |
|
82 |
Ö M 0 |
7 |
|
38 |
Gunnel Jernstig |
39,44 |
|
152 |
Johan Banck |
23,08 |
|
150 |
|
17 |
Ö M 0 |
7 |
|
108 |
Kristin Back Frisk |
57,29 |
|
152 |
Johan Banck |
23,08 |
|
59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2015- |
10-11 |
|
Järfälla OK |
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
Gallring |
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
E |
J |
|
|
Tävlingsform : |
Medel |
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
E |
N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
E |
N |
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
E |
N |
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
E |
N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
E |
N |
|
|
Antal anmälda : |
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
25 |
H |
21 |
E |
|
73 |
Rickard Börjesson |
34,49 |
S |
81 |
Olav Lundanes |
25,31 |
|
407 |
|
183 |
H |
18 |
E |
|
28 |
Viktor Wassén |
26,50 |
S |
74 |
Filip Jacobsson |
22,48 |
|
701 |
|
105 |
D |
21 |
|
|
19 |
Lina Larsson |
31,05 |
S |
57 |
Elin Hamrefors |
26,43 |
|
538 |
|
119 |
H |
21 |
|
|
3 |
Mattias Nilsson |
26,44 |
G |
84 |
Anton Sundgren |
24,48 |
|
772 |
|
112 |
H |
21 |
|
|
8 |
Tobias Lindell |
28,09 |
S |
84 |
Anton Sundgren |
24,48 |
|
725 |
|
65 |
H |
21 |
|
|
13 |
Johan Hellman |
28,50 |
S |
84 |
Anton Sundgren |
24,48 |
|
678 |
|
74 |
H |
21 |
|
|
br |
Johnny Hålsjö |
|
|
84 |
Anton Sundgren |
24,48 |
|
|
|
13 |
D |
20 |
|
|
3 |
Emelie Andersson |
32,53 |
G |
15 |
Elin Kindlundh |
30,50 |
|
650 |
|
84 |
D |
20 |
|
|
14 |
Isis Jernstig |
54,17 |
|
15 |
Elin Kindlundh |
30,50 |
|
100 |
|
83 |
H |
18 |
|
|
es |
Arvid Jernstig |
|
|
28 |
Anton Novichenko |
21,18 |
|
|
|
126 |
D |
10 |
|
|
19 |
Maja Nyman |
21,24 |
J |
27 |
Moa Birkebæk |
12,59 |
|
321 |
|
70 |
H |
10 |
|
|
6 |
Liam Hogedal |
15,30 |
B |
46 |
Olle Ringi |
11,45 |
|
872 |
|
163 |
D |
35 |
|
|
12 |
Emelie Svalin |
31,46 |
S |
41 |
Karin Thern |
23,36 |
|
714 |
|
69 |
H |
35 |
|
|
3 |
Martin Hogedal |
28,09 |
G |
52 |
Martin Ivarsson |
27,01 |
|
943 |
|
5 |
H |
40 |
|
|
1 |
Tommy Andersson |
24,31 |
G |
105 |
Tommy Andersson |
24,31 |
25,14 |
999 |
|
47 |
H |
40 |
|
|
42 |
Jonas Gustafsson |
33,21 |
S |
105 |
Tommy Andersson |
24,31 |
|
604 |
|
123 |
D |
45 |
|
|
1 |
Jenny Nyman |
23,35 |
G |
98 |
Jenny Nyman |
23,35 |
25,19 |
1008 |
|
26 |
H |
45 |
|
|
19 |
Anders Carlsson |
29,05 |
S |
79 |
Kjetil Bjørlo |
24,46 |
|
763 |
|
140 |
D |
50 |
|
|
36 |
Britta Sahlin |
37,48 |
S |
75 |
Sara Snogerup Linse |
28,07 |
|
526 |
|
17 |
D |
50 |
|
|
40 |
Kristin Back Frisk |
38,16 |
S |
75 |
Sara Snogerup Linse |
28,07 |
|
474 |
|
82 |
D |
50 |
|
|
43 |
Gunnel Jernstig |
38,59 |
S |
75 |
Sara Snogerup Linse |
28,07 |
|
434 |
|
43 |
D |
50 |
|
|
45 |
Annette Falck Larsson |
39,20 |
S |
75 |
Sara Snogerup Linse |
28,07 |
|
408 |
|
143 |
H |
50 |
|
|
109 |
Torbjörn Salomonson |
35,50 |
|
143 |
Håkan Eriksson |
22,21 |
|
243 |
|
103 |
H |
55 |
|
|
61 |
Nils-Olof Larsson |
35,36 |
B |
89 |
Sixten Westlund |
23,24 |
|
322 |
|
139 |
H |
60 |
|
|
54 |
Conny Sahlin |
35,49 |
|
81 |
Anders Lillstrand |
22,19 |
|
341 |
|
87 |
D |
65 |
|
|
26 |
Kristina Johansson |
67,06 |
|
27 |
Margareta Svensson |
30,03 |
|
71 |
|
86 |
H |
70 |
|
|
12 |
Per-Arne Johansson |
29,19 |
S |
53 |
Kalle Johansson |
23,07 |
|
778 |
|
8 |
U |
|
1 |
|
15 |
Johannes Andersson |
22,17 |
J |
32 |
Emil Skepp |
14,43 |
|
327 |
|
7 |
U |
|
2 |
|
24 |
Ida Andersson |
31,10 |
J |
35 |
Ludvig Hasler |
18,26 |
|
200 |
|
235 |
Ö M 0 |
5 |
|
8 |
Robin Hallsten |
31,57 |
B |
110 |
Ulf Danielsson |
28,26 |
|
186 |
|
144 |
Ö M 0 |
5 |
|
84 |
Marita Salomonsson |
62,18 |
|
110 |
Ulf Danielsson |
28,26 |
|
49 |
|
77 |
Ö M 0 |
7 |
|
127 |
Alfred Jansson |
47,34 |
|
177 |
Jan-Olof Svensson |
22,10 |
|
57 |
|
88 |
Ö M 0 |
8 |
|
33 |
Tomas Johansson |
35,04 |
|
154 |
Emil Wingstedt |
25,09 |
|
157 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2015- |
10-18 |
|
OK Motala |
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Medel |
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
87 |
D |
65 |
|
|
5 |
Kristina Johansson |
45,31 |
B |
7 |
Eva Höije |
31,33 |
|
375 |
|
86 |
H |
70 |
|
|
3 |
Per-Arne Johansson |
24,27 |
G |
27 |
Åke Eckerbom |
22,30 |
|
893 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2015- |
10-23 |
|
Istrums SK, natt |
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Medel |
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
157 |
D |
65 |
|
|
br |
Birgitta Stenström |
|
|
3 |
Lisbeth Karlsson |
44,47 |
|
|
|
86 |
H |
70 |
|
|
2 |
Per-Arne Johansson |
43,08 |
S |
19 |
Lars Johansson |
33,01 |
|
900 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2015- |
10-24 |
|
Rönne OK, Dag 1 |
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Lång |
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
N |
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
69 |
H |
21 |
|
|
1 |
Martin Hogedal |
51,08 |
|
14 |
Martin Hogedal |
51,08 |
51,32 |
938 |
|
68 |
D |
60 |
|
|
4 |
Gunilla Hogedal |
41,17 |
|
13 |
Ina Lindeberg |
33,20 |
|
714 |
|
67 |
H |
65 |
|
|
6 |
Lars Hogedal |
35,15 |
|
40 |
Agne Bengtsson |
29,28 |
|
854 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2015- |
10-25 |
|
Rönne OK, Dag 2 |
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Lång |
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
N |
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
69 |
H |
21 |
|
|
2 |
Martin Hogedal |
59,30 |
|
14 |
Philip Persson |
56,39 |
|
867 |
|
68 |
D |
60 |
|
|
6 |
Gunilla Hogedal |
52,28 |
|
13 |
Ina Lindeberg |
35,31 |
|
571 |
|
67 |
H |
65 |
|
|
3 |
Lars Hogedal |
40,11 |
|
39 |
Håkan Winnberg |
35,30 |
|
925 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2015- |
10-25 |
|
Rönne OK, Totalt |
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Lång |
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
N |
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
N |
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
69 |
H |
21 |
|
|
2 |
Martin Hogedal |
110,38 |
|
14 |
Philip Persson |
108,11 |
|
|
|
68 |
D |
60 |
|
|
5 |
Gunilla Hogedal |
93,45 |
|
13 |
Ina Lindeberg |
68,51 |
|
|
|
67 |
H |
65 |
|
|
3 |
Lars Hogedal |
75,26 |
|
40 |
Håkan Winnberg |
67,15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|