|
|
|
|
|
2021- |
08-06 |
|
Tibro OK |
|
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Medel |
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
7 |
H |
16 |
|
|
1 |
Liam Hogedal |
23,11 |
M |
23 |
Liam Hogedal |
23,11 |
23,14 |
960 |
|
73 |
H |
50 |
|
|
es |
Anders Larsson |
|
|
38 |
Magnus Johansson |
27,18 |
|
|
|
18 |
D |
60 |
|
|
2 |
Annette Falck Larsson |
31,36 |
G |
12 |
Ann-Christin Nero Forsman |
31,20 |
|
846 |
|
28 |
H |
60 |
|
|
4 |
Nils-Olof Larsson |
33,31 |
S |
12 |
Jan-Olof Svensson |
28,15 |
|
692 |
|
19 |
D |
65 |
|
|
7 |
Gunilla Hogedal |
42,46 |
S |
15 |
Anna-Lena Andersson |
29,38 |
|
563 |
|
13 |
H |
70 |
|
|
2 |
Lars Hogedal |
33,07 |
G |
24 |
Carl-Henry Andersson |
31,09 |
|
920 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021- |
08-07 |
|
Grövelsjöfjällens OK |
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Medel |
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
15 |
D |
75 |
|
|
5 |
Birgitta Stenström |
67,45 |
|
5 |
Evy Nord |
28,26 |
|
167 |
|
118 |
Ö |
|
L 2,5 |
|
br |
Rolf Stenström |
|
|
6 |
Mathilda Ruus |
24,35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021- |
08-07 |
|
Tibro OK |
|
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Medel |
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
7 |
H |
16 |
|
|
2 |
Liam Hogedal |
22,27 |
M |
52 |
Vidar Nettelmark |
21,45 |
|
962 |
|
14 |
H |
14 |
|
|
3 |
Vilgot Åhlund |
24,50 |
E |
53 |
Ted Lagerström |
21,15 |
|
944 |
|
16 |
H |
14 |
|
|
11 |
Gabriel Hogedal |
27,54 |
S |
53 |
Ted Lagerström |
21,15 |
|
796 |
|
4 |
H |
12 |
|
|
9 |
Johannes Andersson |
19,24 |
G |
41 |
Joar Andersson |
17,07 |
|
786 |
|
9 |
D |
40 |
|
|
9 |
Emelie Svalin |
41,08 |
S |
24 |
Åsa Mårsell |
29,08 |
|
640 |
|
25 |
D |
40 |
|
|
13 |
Kristina Åhlund |
44,37 |
B |
24 |
Åsa Mårsell |
29,08 |
|
480 |
|
23 |
D |
45 |
|
|
br |
Katarina Enbom |
|
|
47 |
Jenny Håkansson |
24,45 |
|
|
|
5 |
H |
45 |
|
|
2 |
Tommy Andersson |
31,07 |
G |
60 |
Mattias Hovmöller |
29,58 |
|
967 |
|
6 |
H |
45 |
|
|
19 |
Robert Enbom |
41,31 |
S |
60 |
Mattias Hovmöller |
29,58 |
|
689 |
|
73 |
H |
50 |
|
|
es |
Anders Larsson |
|
|
45 |
Svein Nygård |
28,01 |
|
|
|
18 |
D |
60 |
|
|
3 |
Annette Falck Larsson |
36,06 |
S |
13 |
Ann-Christin Nero Forsman |
29,04 |
|
786 |
|
17 |
D |
60 |
|
|
10 |
Britta Sahlin |
62,55 |
|
13 |
Ann-Christin Nero Forsman |
29,04 |
|
286 |
|
28 |
H |
60 |
|
|
14 |
Nils-Olof Larsson |
51,10 |
|
19 |
Jan-Olof Svensson |
27,30 |
|
300 |
|
19 |
D |
65 |
|
|
14 |
Gunilla Hogedal |
52,26 |
|
23 |
Anna-Lena Andersson |
27,28 |
|
417 |
|
13 |
H |
70 |
|
|
3 |
Lars Hogedal |
35,11 |
S |
25 |
Carl-Henry Andersson |
30,02 |
|
885 |
|
46 |
Ö |
|
M 3 |
|
18 |
Conny Sahlin |
61,16 |
|
42 |
Johanna Sjöberg |
36,34 |
|
116 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021- |
08-07 |
|
Stenungsunds OK |
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Lång |
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
78 |
Ö |
|
L 2 |
|
4 |
Jonathan Larsson Eneroth |
74,06 |
|
4 |
Rasmus Bagge Anlind |
26,33 |
|
40 |
|
102 |
Ö |
|
L 2,5 |
|
2 |
Johanna Eneroth |
43,02 |
B |
9 |
Vidar Åberg |
42,15 |
|
160 |
|
73 |
Ö |
|
S 3 |
|
7 |
Anders Larsson |
50,00 |
|
19 |
Amanda Rangert |
36,45 |
|
130 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021- |
08-08 |
|
Grövelsjöfjällens OK |
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Lång |
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
15 |
D |
75 |
|
|
4 |
Birgitta Stenström |
48,36 |
S |
5 |
Ing-Marie Mozélius |
40,07 |
|
333 |
|
118 |
Ö |
|
L 2,5 |
|
3 |
Rolf Stenström |
54,46 |
|
3 |
Lisbeth Hörnell |
32,26 |
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021- |
08-08 |
|
Tibro OK |
|
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Lång |
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
7 |
H |
16 |
|
|
16 |
Liam Hogedal |
47,25 |
S |
46 |
Olov Norin |
35,58 |
|
660 |
|
11 |
D |
14 |
|
|
6 |
Ida Andersson |
40,55 |
E |
32 |
Märta Svennerud |
37,10 |
|
818 |
|
3 |
D |
14 |
|
|
9 |
Linn Enbom |
42,18 |
G |
32 |
Märta Svennerud |
37,10 |
|
727 |
|
2 |
D |
14 |
|
|
12 |
Andrea Enbom |
44,05 |
G |
32 |
Märta Svennerud |
37,10 |
|
636 |
|
16 |
H |
14 |
|
|
19 |
Gabriel Hogedal |
44,21 |
S |
42 |
Edvard Pelander |
29,37 |
|
558 |
|
4 |
H |
12 |
|
|
11 |
Johannes Andersson |
37,28 |
J |
29 |
Isak Gustafsson |
23,42 |
|
633 |
|
9 |
D |
40 |
|
|
6 |
Emelie Svalin |
52,11 |
S |
20 |
Anette Carlsson |
40,59 |
|
714 |
|
23 |
D |
45 |
|
|
9 |
Katarina Enbom |
53,23 |
S |
28 |
Linn Nilsson |
37,43 |
|
690 |
|
5 |
H |
45 |
|
|
4 |
Tommy Andersson |
48,31 |
S |
46 |
Tobias Noborn |
41,16 |
|
915 |
|
6 |
H |
45 |
|
|
14 |
Robert Enbom |
55,21 |
S |
46 |
Tobias Noborn |
41,16 |
|
702 |
|
73 |
H |
50 |
|
|
es |
Anders Larsson |
|
|
42 |
Lars Svensson |
44,51 |
|
|
|
17 |
D |
60 |
|
|
1 |
Britta Sahlin |
39,01 |
G |
13 |
Britta Sahlin |
39,01 |
39,23 |
933 |
|
18 |
D |
60 |
|
|
4 |
Annette Falck Larsson |
43,18 |
G |
13 |
Britta Sahlin |
39,01 |
|
714 |
|
28 |
H |
60 |
|
|
10 |
Nils-Olof Larsson |
62,47 |
B |
15 |
Jan-Olof Svensson |
42,57 |
|
375 |
|
19 |
D |
65 |
|
|
11 |
Gunilla Hogedal |
66,22 |
|
17 |
Inger Onsbring |
35,02 |
|
389 |
|
13 |
H |
70 |
|
|
9 |
Lars Hogedal |
50,25 |
S |
26 |
Carl-Henry Andersson |
40,39 |
|
667 |
|
46 |
Ö |
|
M 3 |
|
31 |
Conny Sahlin |
56,30 |
|
39 |
Matthias Worm |
30,28 |
|
45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021- |
08-10 |
|
Grövelsjöfjällens OK |
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Lång |
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
21 |
H |
21 |
|
|
20 |
Johan Hellman |
86,10 |
S |
33 |
Andreas Uller |
61,09 |
|
412 |
|
15 |
D |
75 |
|
|
3 |
Birgitta Stenström |
60,16 |
S |
4 |
Lena Leandersson |
43,53 |
|
400 |
|
118 |
Ö |
|
L 2,5 |
|
8 |
Rolf Stenström |
61,08 |
|
8 |
Therese Johansson |
30,16 |
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021- |
08-11 |
|
Grövelsjöfjällens OK |
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Medel |
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
21 |
H |
21 |
|
|
es |
Johan Hellman |
|
|
37 |
Oskar Sandberg |
26,01 |
|
|
|
15 |
D |
75 |
|
|
3 |
Birgitta Stenström |
28,15 |
G |
4 |
Ing-Marie Mozélius |
27,22 |
|
400 |
|
118 |
Ö |
|
L 2,5 |
|
5 |
Rolf Stenström |
46,49 |
|
9 |
Simon Teglert |
25,18 |
|
100 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021- |
08-13 |
|
Idrefjällens OK |
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Medel |
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
8 |
Ö |
|
S 5 |
|
12 |
Peter Cederberg |
66,26 |
|
26 |
Liutauras Bilevicius |
43,00 |
|
111 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021- |
08-14 |
|
OK Orinto |
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Medel |
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
7 |
H |
16 |
|
|
5 |
Liam Hogedal |
37,09 |
G |
11 |
Albin Sundström |
28,42 |
|
583 |
|
16 |
H |
14 |
|
|
14 |
Gabriel Hogedal |
43,31 |
S |
19 |
Viktor Hedström |
29,52 |
|
300 |
|
9 |
D |
40 |
|
|
7 |
Emelie Svalin |
48,42 |
S |
15 |
Petra Wernersson |
35,13 |
|
563 |
|
19 |
D |
65 |
|
|
2 |
Gunilla Hogedal |
49,51 |
S |
5 |
Solveig Hedenblom |
42,24 |
|
667 |
|
13 |
H |
70 |
|
|
1 |
Lars Hogedal |
41,16 |
G |
17 |
Lars Hogedal |
41,16 |
48,05 |
1013 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021- |
08-15 |
|
Skillingaryds FK |
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Medel |
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
17 |
D |
60 |
|
|
2 |
Britta Sahlin |
30,09 |
G |
6 |
Monica Henriksson |
29,04 |
|
714 |
|
46 |
Ö |
|
M 3 |
|
26 |
Conny Sahlin |
58,24 |
|
31 |
Linus Lailehed |
29,24 |
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021- |
08-15 |
|
Hellas Orientering |
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Medel |
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
20 |
H |
75 |
|
|
11 |
Per-Arne Johansson |
63,14 |
S |
16 |
Bror Fureskog |
45,24 |
|
353 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021- |
08-15 |
|
Hestra IF |
|
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Medel |
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
7 |
H |
16 |
|
|
4 |
Liam Hogedal |
25,32 |
E |
7 |
Albin Sundström |
21,25 |
|
500 |
|
16 |
H |
14 |
|
|
7 |
Gabriel Hogedal |
24,38 |
G |
13 |
Hjalmar Ingelsbo |
19,34 |
|
500 |
|
14 |
H |
14 |
|
|
9 |
Vilgot Åhlund |
25,33 |
S |
13 |
Hjalmar Ingelsbo |
19,34 |
|
357 |
|
10 |
D |
12 |
|
|
3 |
Elvira Åhlund |
29,02 |
S |
7 |
Linnéa Rex |
24,25 |
|
625 |
|
9 |
D |
40 |
|
|
3 |
Emelie Svalin |
32,36 |
G |
10 |
Lina Samor |
31,32 |
|
727 |
|
25 |
D |
40 |
|
|
7 |
Kristina Åhlund |
42,21 |
S |
10 |
Lina Samor |
31,32 |
|
364 |
|
27 |
H |
45 |
|
|
15 |
Johan Åhlund |
44,45 |
B |
24 |
Ola Jodal |
30,34 |
|
400 |
|
19 |
D |
65 |
|
|
2 |
Gunilla Hogedal |
45,07 |
S |
4 |
Solveig Hedenblom |
32,36 |
|
600 |
|
13 |
H |
70 |
|
|
4 |
Lars Hogedal |
32,38 |
G |
13 |
Kent Kardell |
29,26 |
|
714 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021- |
08-20 |
|
Frölunda OL |
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tävlingstyp : |
GM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tävlingsform : |
Sprint |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal anmälda : |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
7 |
H |
15 |
|
|
5 |
Liam Hogedal |
15,20 |
B |
47 |
Ludwig Rosén |
14,25 |
|
985 |
|
2 |
D |
14 |
|
|
5 |
Andrea Enbom |
15,44 |
B |
62 |
Irma Westh |
13,42 |
|
1007 |
|
11 |
D |
14 |
|
|
16 |
Ida Andersson |
17,30 |
B |
62 |
Irma Westh |
13,42 |
|
857 |
|
3 |
D |
14 |
|
|
20 |
Linn Enbom |
18,27 |
B |
62 |
Irma Westh |
13,42 |
|
802 |
|
14 |
H |
13 |
|
|
8 |
Vilgot Åhlund |
16,28 |
B |
37 |
Alvin Lundgren |
14,20 |
|
894 |
|
16 |
H |
13 |
|
|
30 |
Gabriel Hogedal |
21,34 |
B |
37 |
Alvin Lundgren |
14,20 |
|
396 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021- |
08-20 |
|
Frölunda OL |
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Sprint |
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
9 |
Ö |
|
M 1,9 |
10 |
Emelie Svalin |
18,01 |
B |
35 |
Martin Skovbjerg |
15,43 |
|
144 |
|
25 |
Ö |
|
M 1,9 |
14 |
Kristina Åhlund |
19,19 |
B |
35 |
Martin Skovbjerg |
15,43 |
|
122 |
|
10 |
Ö |
|
M 1,9 |
21 |
Elvira Åhlund |
23,03 |
|
35 |
Martin Skovbjerg |
15,43 |
|
83 |
|
19 |
Ö |
|
M 1,9 |
30 |
Gunilla Hogedal |
31,25 |
|
35 |
Martin Skovbjerg |
15,43 |
|
33 |
|
13 |
Ö |
|
S 2,1 |
4 |
Lars Hogedal |
23,00 |
B |
14 |
Jan Samuelsson |
18,58 |
|
147 |
|
23 |
Ö |
|
S 2,2 |
5 |
Katarina Enbom |
23,26 |
B |
13 |
Håkan Hansson |
20,11 |
|
129 |
|
6 |
Ö |
|
S 2,3 |
11 |
Robert Enbom |
17,26 |
B |
61 |
Tim Johansson |
14,24 |
|
165 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021- |
08-21 |
|
Jönköpings OK |
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Lång |
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
15 |
D |
75 |
|
|
1 |
Birgitta Stenström |
28,56 |
G |
12 |
Birgitta Stenström |
28,56 |
29,01 |
925 |
|
118 |
Ö |
|
L 2,5 |
|
16 |
Rolf Stenström |
57,35 |
|
17 |
Natanael Thuresson |
35,23 |
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021- |
08-21 |
|
Frölunda OL |
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tävlingstyp : |
GM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tävlingsform : |
Lång |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal anmälda : |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
7 |
H |
15 |
|
|
4 |
Liam Hogedal |
44,46 |
E |
46 |
Ludwig Rosén |
38,35 |
|
1002 |
|
11 |
D |
14 |
|
|
4 |
Ida Andersson |
39,07 |
G |
61 |
Alva Olsson |
32,43 |
|
1020 |
|
3 |
D |
14 |
|
|
7 |
Linn Enbom |
40,53 |
S |
61 |
Alva Olsson |
32,43 |
|
978 |
|
2 |
D |
14 |
|
|
10 |
Andrea Enbom |
41,36 |
S |
61 |
Alva Olsson |
32,43 |
|
936 |
|
14 |
H |
13 |
|
|
14 |
Vilgot Åhlund |
38,46 |
S |
38 |
Atle Kulstad |
26,36 |
|
766 |
|
16 |
H |
13 |
|
|
20 |
Gabriel Hogedal |
42,08 |
B |
38 |
Atle Kulstad |
26,36 |
|
634 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021- |
08-21 |
|
Frölunda OL |
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Lång |
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
10 |
D |
12 |
|
|
1 |
Elvira Åhlund |
36,14 |
G |
18 |
Elvira Åhlund |
36,14 |
38,12 |
968 |
|
4 |
H |
12 |
|
|
17 |
Johannes Andersson |
43,37 |
B |
31 |
Linus Lindén |
28,21 |
|
469 |
|
43 |
H |
12 |
|
|
27 |
Max Sylvan |
91,45 |
J |
31 |
Linus Lindén |
28,21 |
|
156 |
|
32 |
H |
10 |
|
|
5 |
Hannes Modén |
29,26 |
B |
22 |
Alexander Rosén |
23,26 |
|
783 |
|
9 |
D |
40 |
|
|
6 |
Emelie Svalin |
53,11 |
G |
10 |
Hanna Persson |
49,22 |
|
455 |
|
25 |
D |
40 |
|
|
7 |
Kristina Åhlund |
65,57 |
S |
10 |
Hanna Persson |
49,22 |
|
364 |
|
5 |
H |
45 |
|
|
1 |
Tommy Andersson |
52,19 |
G |
33 |
Tommy Andersson |
52,19 |
52,21 |
972 |
|
27 |
H |
45 |
|
|
11 |
Johan Åhlund |
64,20 |
S |
33 |
Tommy Andersson |
52,19 |
|
676 |
|
6 |
H |
45 |
|
|
14 |
Robert Enbom |
64,56 |
S |
33 |
Tommy Andersson |
52,19 |
|
588 |
|
29 |
D |
50 |
|
|
8 |
Åsa Sylvan |
65,56 |
S |
13 |
Anna Eriksson |
46,09 |
|
429 |
|
17 |
D |
60 |
|
|
1 |
Britta Sahlin |
49,38 |
G |
11 |
Britta Sahlin |
49,38 |
51,48 |
939 |
|
18 |
D |
60 |
|
|
br |
Annette Falck Larsson |
|
|
11 |
Britta Sahlin |
49,38 |
|
|
|
28 |
H |
60 |
|
|
9 |
Nils-Olof Larsson |
66,04 |
B |
14 |
Pär Gustavsson |
45,19 |
|
400 |
|
19 |
D |
65 |
|
|
5 |
Gunilla Hogedal |
78,04 |
|
5 |
Solveig Hedenblom |
49,31 |
|
167 |
|
13 |
H |
70 |
|
|
3 |
Lars Hogedal |
50,31 |
G |
17 |
Carl-Henry Andersson |
45,24 |
|
833 |
|
55 |
Ö |
|
L 5 |
|
br |
Sara Andersson |
|
|
7 |
Erika Jensen |
79,43 |
|
|
|
77 |
Ö |
|
M 3 |
|
5 |
Inga-Lill Wahlberg |
52,01 |
|
28 |
Albin Samuelsson |
38,31 |
|
166 |
|
60 |
Ö |
|
M 3 |
|
9 |
Louise Modén |
55,51 |
|
28 |
Albin Samuelsson |
38,31 |
|
138 |
|
52 |
Ö |
|
M 5 |
|
4 |
Mattias Modén |
88,45 |
|
6 |
Johanna Sjöberg |
58,07 |
|
86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021- |
08-22 |
|
Jönköpings OK |
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Lång |
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
15 |
D |
75 |
|
|
3 |
Birgitta Stenström |
47,15 |
G |
9 |
Ulla Lindhe |
42,32 |
|
700 |
|
118 |
Ö |
|
L 2,5 |
|
es |
Rolf Stenström |
|
|
10 |
Ylva Sandström |
37,12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021- |
08-22 |
|
Frölunda OL |
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Medel |
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
10 |
D |
12 |
|
|
5 |
Elvira Åhlund |
31,19 |
B |
20 |
Eira Olsson |
21,21 |
|
762 |
|
4 |
H |
12 |
|
|
11 |
Johannes Andersson |
31,34 |
B |
24 |
Sixten Åberg |
22,30 |
|
560 |
|
9 |
D |
40 |
|
|
3 |
Emelie Svalin |
37,41 |
G |
13 |
Lina Palmér |
35,14 |
|
786 |
|
25 |
D |
40 |
|
|
7 |
Kristina Åhlund |
57,53 |
|
13 |
Lina Palmér |
35,14 |
|
500 |
|
23 |
D |
45 |
|
|
15 |
Katarina Enbom |
45,40 |
B |
34 |
Åsa Holmstrand Ollander |
30,32 |
|
571 |
|
5 |
H |
45 |
|
|
2 |
Tommy Andersson |
32,10 |
G |
29 |
Johan Hördegårdh |
29,44 |
|
933 |
|
6 |
H |
45 |
|
|
4 |
Robert Enbom |
34,14 |
S |
29 |
Johan Hördegårdh |
29,44 |
|
867 |
|
27 |
H |
45 |
|
|
12 |
Johan Åhlund |
42,28 |
S |
29 |
Johan Hördegårdh |
29,44 |
|
600 |
|
19 |
D |
65 |
|
|
br |
Gunilla Hogedal |
|
|
7 |
Solveig Hedenblom |
33,26 |
|
|
|
13 |
H |
70 |
|
|
4 |
Lars Hogedal |
37,33 |
S |
19 |
Carl-Henry Andersson |
31,18 |
|
800 |
|
55 |
Ö |
|
L 2,5 |
|
1 |
Sara Andersson |
40,01 |
B |
10 |
Sara Andersson |
40,01 |
48,40 |
182 |
|
77 |
Ö |
|
M 3 |
|
9 |
Inga-Lill Wahlberg |
51,17 |
|
24 |
Michaela Källstrand |
30,06 |
|
128 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021- |
08-27 |
|
Bodens Bandyklubb OS |
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tävlingstyp : |
SM-kval |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tävlingsform : |
Medel |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal anmälda : |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
49 |
H |
21 |
A |
|
17 |
Viktor Wassén |
36,27 |
S |
38 |
Eskil Kinneberg |
30,58 |
|
700 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021- |
08-28 |
|
Bodens Bandyklubb OS |
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tävlingstyp : |
SM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tävlingsform : |
Medel |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal anmälda : |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
49 |
H |
21 |
B |
|
6 |
Viktor Wassén |
35,57 |
G |
35 |
Erik Herne |
32,27 |
|
833 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021- |
08-28 |
|
Mullsjö SOK |
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Medel |
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
7 |
H |
16 |
|
|
4 |
Liam Hogedal |
26,22 |
E |
33 |
Odin Ek |
22,53 |
|
882 |
|
3 |
D |
14 |
|
|
1 |
Linn Enbom |
27,24 |
E |
13 |
Linn Enbom |
27,24 |
28,47 |
943 |
|
11 |
D |
14 |
|
|
2 |
Ida Andersson |
28,47 |
E |
13 |
Linn Enbom |
27,24 |
|
857 |
|
2 |
D |
14 |
|
|
5 |
Andrea Enbom |
30,46 |
E |
13 |
Linn Enbom |
27,24 |
|
643 |
|
14 |
H |
14 |
|
|
5 |
Vilgot Åhlund |
27,29 |
G |
18 |
Viktor Hedström |
22,13 |
|
737 |
|
16 |
H |
14 |
|
|
7 |
Gabriel Hogedal |
28,13 |
S |
18 |
Viktor Hedström |
22,13 |
|
632 |
|
4 |
H |
12 |
|
|
4 |
Johannes Andersson |
27,40 |
S |
12 |
Theo Rydén |
22,53 |
|
692 |
|
9 |
D |
40 |
|
|
2 |
Emelie Svalin |
30,34 |
G |
11 |
Maria Sahlén |
29,36 |
|
833 |
|
25 |
D |
40 |
|
|
6 |
Kristina Åhlund |
41,04 |
S |
11 |
Maria Sahlén |
29,36 |
|
500 |
|
23 |
D |
45 |
|
|
6 |
Katarina Enbom |
36,37 |
G |
16 |
Maria Rosén Thelin |
33,56 |
|
647 |
|
5 |
H |
45 |
|
|
3 |
Tommy Andersson |
28,44 |
G |
18 |
Marcus Hansson |
28,02 |
|
842 |
|
6 |
H |
45 |
|
|
15 |
Robert Enbom |
43,41 |
B |
18 |
Marcus Hansson |
28,02 |
|
211 |
|
18 |
D |
55 |
|
|
3 |
Annette Falck Larsson |
30,34 |
G |
10 |
Ina Skalberg |
28,38 |
|
727 |
|
28 |
H |
60 |
|
|
7 |
Nils-Olof Larsson |
38,17 |
S |
14 |
Lars Holmberg |
29,25 |
|
533 |
|
19 |
D |
65 |
|
|
8 |
Gunilla Hogedal |
36,42 |
S |
13 |
Susanne Dittmer |
26,48 |
|
429 |
|
13 |
H |
70 |
|
|
2 |
Lars Hogedal |
29,59 |
G |
17 |
Lars-Erik Spaak |
28,44 |
|
889 |
|
55 |
Ö |
|
L 2,5 |
|
1 |
Sara Andersson |
36,24 |
B |
25 |
Sara Andersson |
36,24 |
38,51 |
192 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021- |
08-28 |
|
Köping-Kolsva OK |
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tävlingstyp : |
VSM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tävlingsform : |
Medel |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal anmälda : |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
17 |
D |
60 |
|
|
14 |
Britta Sahlin |
25,20 |
S |
37 |
Elisabeth Fries |
20,27 |
|
776 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021- |
08-29 |
|
Köping-Kolsva OK |
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tävlingstyp : |
VSM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tävlingsform : |
Lång |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal anmälda : |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
17 |
D |
60 |
|
|
11 |
Britta Sahlin |
43,27 |
S |
30 |
Elisabeth Fries |
35,58 |
|
788 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021- |
08-29 |
|
Mullsjö SOK |
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Lång |
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
7 |
H |
16 |
|
|
5 |
Liam Hogedal |
43,45 |
E |
32 |
Isak Eskilsson |
36,59 |
|
848 |
|
2 |
D |
14 |
|
|
1 |
Andrea Enbom |
35,39 |
E |
11 |
Andrea Enbom |
35,39 |
39,33 |
957 |
|
11 |
D |
14 |
|
|
5 |
Ida Andersson |
42,54 |
G |
11 |
Andrea Enbom |
35,39 |
|
583 |
|
3 |
D |
14 |
|
|
es |
Linn Enbom |
|
|
11 |
Andrea Enbom |
35,39 |
|
|
|
14 |
H |
14 |
|
|
4 |
Vilgot Åhlund |
34,15 |
E |
15 |
Emil Ling |
31,15 |
|
750 |
|
16 |
H |
14 |
|
|
9 |
Gabriel Hogedal |
47,05 |
S |
15 |
Emil Ling |
31,15 |
|
438 |
|
4 |
H |
12 |
|
|
fel |
Johannes Andersson |
|
|
7 |
Malte Palmér |
28,05 |
|
|
|
9 |
D |
40 |
|
|
2 |
Emelie Svalin |
50,25 |
S |
9 |
Anette Carlsson |
43,57 |
|
800 |
|
25 |
D |
40 |
|
|
5 |
Kristina Åhlund |
61,02 |
S |
9 |
Anette Carlsson |
43,57 |
|
500 |
|
23 |
D |
45 |
|
|
4 |
Katarina Enbom |
55,14 |
S |
14 |
Johanna Sundström |
39,50 |
|
733 |
|
5 |
H |
45 |
|
|
1 |
Tommy Andersson |
49,40 |
G |
15 |
Tommy Andersson |
49,40 |
53,39 |
978 |
|
6 |
H |
45 |
|
|
2 |
Robert Enbom |
53,39 |
G |
15 |
Tommy Andersson |
49,40 |
|
875 |
|
18 |
D |
55 |
|
|
6 |
Annette Falck Larsson |
60,57 |
S |
8 |
Maria Skogsberg |
43,28 |
|
333 |
|
8 |
H |
55 |
|
|
5 |
Peter Cederberg |
54,31 |
S |
10 |
Henry Larsson |
46,43 |
|
545 |
|
28 |
H |
60 |
|
|
8 |
Nils-Olof Larsson |
54,58 |
S |
12 |
Lars Holmberg |
45,25 |
|
385 |
|
19 |
D |
65 |
|
|
8 |
Gunilla Hogedal |
60,48 |
S |
14 |
Kerstin Andersson |
47,11 |
|
467 |
|
13 |
H |
70 |
|
|
3 |
Lars Hogedal |
49,06 |
S |
11 |
Bo Herdersson |
42,40 |
|
750 |
|
55 |
Ö |
|
L 2,5 |
|
1 |
Sara Andersson |
33,03 |
B |
11 |
Sara Andersson |
33,03 |
42,58 |
183 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021- |
08-29 |
|
OK Gipen |
|
|
|
Klar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klasser |
|
|
|
Tävlingstyp : |
Nationell |
|
|
|
|
|
|
|
H21 |
H |
|
|
|
Tävlingsform : |
Medel |
|
|
|
|
|
|
|
H20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
H18 |
H |
|
|
|
Meritering -- Tävlingsmärken : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D21 |
H |
|
|
|
Meritering ---------- Älghornet : |
J |
|
|
|
|
|
|
|
D20 |
H |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D18 |
H |
|
|
|
Antal anmälda : |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antal |
|
|
|
|
|
|
|
Klass |
|
Efteranmäld |
Placering |
Namn |
Tid |
Märke |
Startande |
Segrare |
segrartid |
2:ans tid |
Poäng |
|
12 |
H |
18 |
|
|
3 |
David Almén |
39,36 |
S |
9 |
Hannes Essunger |
32,53 |
|
700 |
|
24 |
D |
16 |
|
|
4 |
Maja Nyman |
45,15 |
S |
12 |
Tilia Olsson |
31,37 |
|
692 |
|
119 |
H |
12 |
|
|
11 |
Arvid Järpvik |
38,00 |
J |
14 |
Anton Arvidsson |
19,30 |
|
267 |
|
1 |
D |
50 |
|
|
1 |
Jenny Nyman |
30,57 |
G |
4 |
Jenny Nyman |
30,57 |
35,20 |
845 |
|
120 |
Ö |
|
M 3 |
|
2 |
Jenny Järpvik |
46,57 |
B |
16 |
Sara Lydmark |
45,58 |
|
176 |
|
121 |
Ö |
|
M 3 |
|
9 |
Daniel Järpvik |
58,04 |
B |
16 |
Sara Lydmark |
45,58 |
|
94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|